Zapraszamy do udziału w webinarium, na którym porozmawiamy o roli nowych technologii w komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej NGOsów.

Podczas spotkania wspólnie zastanowimy się w jaki sposób nowe technologie i nowe media wpływają na sposób komunikacji w naszych organizacjach. Omówimy aplikacje wpierające komunikację jasną, skuteczną, efektywną, a czasem nawet efektowną. Wypracujecie bazę przydatnych narzędzi ułatwiających komunikację zarówno wewnątrz Waszej organizacji, jak i na zewnątrz – z Waszymi beneficjentami i grantodawcami.


Co, gdzie, kiedy

Termin: 14 grudnia, godzina 17.00 – 20.30
Miejsce: ON-LINE ZOOM
Prowadząca: Marta Kostecka


Przygotujcie się na dużo konkretów, wiedzy praktycznej i aktywny udział w szkoleniu.

Szkolenie potrwa 4 godziny warsztatowe, zostanie zrealizowane w dwóch blokach tematycznych oddzielonych przerwą.

Aby wziąć w udział w webinarium, wystarczy kliknąć link, który prześlemy e-mailem do zakwalifikowanych osób przed spotkaniem. Link przekieruje do aplikacji Zoom. Aplikacja działa w przeglądarce internetowej (preferowana Chrome), można też ją pobrać na komputer. Możliwy jest udział z urządzenia mobilnego, ale o wiele wygodniejsza jest forma komputerowa.

Aby efektywnie wziąć udział w spotkaniu, należy postarać się zapewnić sobie osobne pomieszczenie, w którym nikt nam nie będzie przeszkadzał, upewnić się, że mamy stabilny dostęp do internetu oraz słuchawki i mikrofon/głośniki lub słuchawki z wbudowanym mikrofonem. Pokój wirtualny zostanie otwarty ok. 10 minut przed rozpoczęciem szkolenia.

O prowadzącej

Marta Kostecka Edukatorka, polonistka, bibliotekarka. Absolwentka filologii polskiej Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Szczecińskiego oraz studiów podyplomowych z zakresu bibliotekoznawstwa z informacją naukową tamże. Obecnie specjalizuje się w edukacji dorosłych. W obszarach jej zainteresowań znajdują się szczególnie technologie i nowe media, edukacja informacyjna, cyfrowa i medialna oraz kształcenie ustawiczne, nauczanie i uczenie się. Nauczała języka polskiego oraz pracowała w bibliotekach: szkolnej, akademickiej i publicznej, teraz współpracuje z biblioteką pedagogiczną. Na co dzień pracuje jako nauczycielka konsultantka ds. edukacji humanistycznej. Współtworzy markę szkoleniową Dobrze w Kulturze. Po godzinach czytelniczka i pasjonatka kultury we wszelkich jej odsłonach. Entuzjastka sztuki komiksowej. Działa społecznie w stowarzyszeniach LABiB i POP-ART oraz w Polskim Towarzystwie Badań nad Komiksem. Więcej informacji pod tym linkiem: https://linktr.ee/martakostecka

Aby uczestniczyć w szkoleniu należy:

Uwaga!

  • szkolenie odbywa się w formule on-line na platformie ZOOM
  • liczba miejsc ograniczona,
  • pierwszeństwo w rekrutacji mają przedstawiciele szczecińskich organizacji pozarządowych,
  • w przypadku organizacji z poza Szczecina liczy się kolejność zgłoszeń,
  • prosimy się upewnić, że podany adres mailowy jest prawidłowy. Na wskazane adresy zostanie wysłany link potwierdzający uczestnictwo.

Zadanie finansowane ze środków Gminy Miasto Szczecin.