Mail: biuro@sektor3.szczecin.pl   Telefon: 91-350-82-99

Dofinansowanie dla organizacji

Dofinansowanie dla organizacji! W ramach naszej oferty na bieżąco wspieramy przedstawicieli organizacji pozarządowych w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie. Co dzień śledzimy strony, które informują o aktualnie ogłaszanych konkursach.

Znajdź dofinansowanie dla organizacji lokalnie:

Znajdź dofinansowanie dla organizacji na stronach zbierające informacje o konkursach:

Znajdź dofinansowanie dla organizacji na portalach / platformach crowdfundingowych:

Znajdź dofinansowanie dla organizacji na w Ministerstwie:

Znajdź dofinansowanie dla organizacji w fundacjach korporacyjnych:

Inne:

Po odnalezieniu programu, w ramach którego organizacja będzie ubiegać się o fundusze zachęcamy do kontaktu z pracownikami Centrum – w  ramach naszej oferty  wspieramy przedstawicieli organizacji pozarządowych w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie.

Znajdź dofinansowanie dla organizacji z Sektor 3 Szczecin

Nadchodzące Wydarzenia

Maj
19
nie
11:00 XVIII Szczecińskie Spotkanie Org... @ Jasne Błonia
XVIII Szczecińskie Spotkanie Org... @ Jasne Błonia
Maj 19@11:00 – 18:00
Szczecińskie Spotkanie Organizacji Pozarządowych POD PLATANAMI to wyjątkowe wydarzenie w naszym mieście! To podsumowanie Tygodnia Inicjatyw Pozarządowych, podczas którego ponad 150 aktywnych organizacji pozarządowych ze Szczecina w jednym miejscu prezentuje siebie i swoje działania. Nie brakuje stowarzyszeń, fundacji, klubów sportowych, ochotniczych straży pożarnych, związków czy towarzystw. Na trawniku Jasnych Błoni i otaczających je alejkach mieszkańcy Szczecina będą mogli zapoznać się z tym co najciekawsze w organizacjach oraz poznać osoby za nimi stojące. Szczecińskie Spotkanie Organizacji Pozarządowych POD PLATANAMI Jasne Błonia 19 maja 2019r 11.00 – 18.00 Na wypełnionym po brzegi trawniku Jasnych Błoni mieszkańcy będą mogli wziąć udział w licznych warsztatach twórczych, sprawdzić swoje umiejętności w zadaniach sportowych oraz tych, dotyczących bezpieczeństwa i pierwszej pomocy. Cień pięknych platanów stanowić będzie idealną scenerię do spotkań i rozmów z mieszkańcami na temat działalności organizacji pozarządowych. Wszystko to, by pokazać, jak wiele można zrobić wspólnie – wystarczy dołączyć do III sektora!

Partnerzy Sektor 3 Szczecin

Jesteśmy członkiem

BIP