Mail: biuro@sektor3.szczecin.pl   Telefon: 91-350-82-99

Bieżące

W trakcie prowadzenia organizacji pozarządowej mogą pojawić się różne pytania – jak pozyskiwać wolontariuszy, gdzie szukać dofinansowania, jakie umowy można zawierać. W ramach swoich działań pracownicy Sektor 3 Szczecin pomagają w bieżącym funkcjonowaniu organizacji i udzielają odpowiedzi na nurtujące pytania. Przykładowo:

 • gdzie szukać dofinansowania na prowadzone działania,
 • jak pisać wnioski o dofinansowanie i je skutecznie rozliczać,
 • jak wykorzystywać technologię w działaniach,
 • czym jest WCAG 2.0 i jak go wprowadzić,
 • jak przygotować i zrealizować zbiórkę publiczną lub loterie fantowe​,
 • jak prowadzić działania promocyjne,
 • czym się różnią: działalność statutowa odpłatna, nieodpłatna i gospodarcza,
 • czy możemy prowadzić działalność gospodarczą,
 • jak zostać OPP 1%
 • jak (i czy w ogóle) możemy pozyskać sponsora,
 • jak prowadzić księgowość i o czym pamiętać w przypadku księgowości w organizacji pozarządowej,
 • jak tworzyć umowy partnerskie/sponsorskie.

Pomagamy również mieszkańcom Szczecina w:

 • zakładaniu organizacji pozarządowej,
  • wyjaśnieniu różnić między różnymi formami organizacji (stowarzyszenie rejestrowe, stowarzyszenie zwykłe, fundacja, UKS itd.),
  • pomoc przy tworzeniu statutów,
  • wypełnianiu dokumentów do KRS,
 • znalezieniu dofinansowania dla grupy nieformalnej.

Aby skorzystać z naszego wsparcia wystarczy się z nami skontaktować telefocznie (91-350-82-99), mailowo (biuro@sektor3.szczecin.pl) lub poprzez media społecznościowe (facebook.pl/sektor3szczecin).

W przypadku kiedy problem jest większy niż nasza wiedza, przekazujemy zapytanie do doradcy specjalistycznego.

Nadchodzące Wydarzenia

Cze
29
sob
10:00 Szkolenie | Jak motywować zespół @ Sektor 3 Szczecin
Szkolenie | Jak motywować zespół @ Sektor 3 Szczecin
Cze 29@10:00 – 16:30
Odpowiadamy na Wasze potrzeby! W związku z dużym zainteresowaniem poprzednim szkoleniem dot. motywacji w zespole postanowiliśmy zrobić drugie (dłuższe!) podejście. Zapraszamy 29 czerwca na godzinę 10.00 do Sektor 3 Szczecin. Jak motywować zespół? Nie jest to łatwa sztuka (co mogą potwierdzić doświadczeni liderzy), tym bardziej w organizacjach pozarządowych gdzie wciąż lwia część działań jest wykonywana wolontarystycznie. Co zrobić, aby zespół sprawnie działał i nie tracił zapału? Jak, jako lider zespołu, powinniśmy się zachowywać i na co zwracać uwagę? Na te pytania pomoże odpowiedzieć Pani Maja Wencierska z firmy Cognitivo. Zapraszamy po raz drugi na szkolenie „Jak motywować zespół”, uwzględniając Wasze potrzeby wydłużyliśmy szkolenie. Uwaga! Uczestniczy szkolenia „Jak motywować zespół”, które odbyło się 21 maja w Sektor 3 Szczecin mogą przyjść na późniejszą godzinę 11.45! W tym celu należy zaznaczyć odpowiednie pole w formularzu zgłoszeniowym. Co: szkolenie „Jak motywować zespół” kiedy: 29 czerwca (sobota), godzina 10.00 – 16.30 gdzie: Sektor 3 Szczecin, sala multimedialna formularz zgłoszeniowy: LINK Szkolenie poprowadzi Pani Maja Wencierska – konsultantka przedsiębiorstw, certyfikowana trenerka biznesu, doradca HR, wykładowca, coach. Właścicielka firmy szkoleniowo-doradczej Cognitivo. Bogate doświadczenie we współpracy z biznesem, organizacjami pozarządowymi, pracownikami administracji rządowej i sądownictwa. Z wykształcenia także psycholog, neurokognitywista, socjolog, fizyk medyczny i muzyk. Specjalizuje się we wdrażaniu zarządzania kompetencjami w organizacji. Pasjonuje się połączeniem wiedzy z zakresu neuronauk i ACT w doskonaleniu zarządzania zarówno efektywnością osobistą, jak i optymalizacji funkcjonowania organizacji. Plan spotkania: diagnoza motywatorów – własnych oraz członków mojej organizacji, automotywacja lidera a motywacja zespołu, efektywne sposoby motywowania wolontariuszy w organizacji pozarządowej, budowanie atmosfery współpracy i zaangażowania w zespole, dialog motywujący jako narzędzie lidera, tworzenie indywidualnych planów zwiększania motywacji członków zespołu – praca na przykładach własnych uczestników szkolenia Aby uczestniczyć w szkoleniu należy: zapoznać się z regulaminem szkoleń (LINK), wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny pod (LINK), potwierdzić swoją obecność na szkoleniu po otrzymaniu maila z informacją o zakwalifikowaniu. Więcej informacji można uzyskać pod adresem e-mail biuro@sektor3.szczecin.pl. Na zgłoszenia czekamy do 26 czerwca do godziny 13.00, informacje nt. zakwalifikowania będziemy wysyłać na bieżąco. Liczba uczestników ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń! UWAGA! Sektor 3 Szczecin zastrzega sobie prawo do: nieprzyjmowania zgłoszeń od osób, które w przeszłości zostały zakwalifikowane do uczestnictwa w innym szkoleniu i nie wzięły w nim udziału bez uprzedniego zawiadomienia o nieobecności.

Partnerzy Sektor 3 Szczecin

Jesteśmy członkiem

BIP