Regranting

Od 2016 roku Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor 3, za pośrednictwem Fundacji Sektor 3, jest Operatorem środków finansowych pochodzących z budżetu Miasta Szczecin na zasadach regrantingu. Od początku trwania programu na terenie Szczecina to właśnie Sektor3 – jako organizacja wspierająca od 2010 roku podmioty pozarządowe działające na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, umożliwia powstawanie nowych i innowacyjnych małych inicjatyw społecznych i animacyjnych, które wspierają lokalne społeczności.

Celem programu regrantingowego pn. „#mikroDOTACJE” jest wspieranie inicjatyw oddolnych społeczności, które w szeroki sposób zaangażują mieszkańców, nawet najmniejszej społeczności do aktywnego włączania się w życie podwórka, otoczenia czy miasta. Podczas jego trwania, od 2016 do 2020 roku włącznie, przekazaliśmy środki finansowe w wysokości około 300 000 zł na rzecz ponad 170 inicjatyw na terenie Szczecina.

Szczegóły dotyczące programu oraz tryb i zasady składania ofert dostępne na stronie www.mikrodotacje.pl

Zapraszamy do składania ofert i kontaktu


Grafika z tekstem na środku: wyniki drugiego naboru
#mikroDOTACJE2023 | wyniki drugiego naboru

Przedstawiamy listę rankingową drugiego naboru w konkursie #mikroDOTACJE2023. Na liście znajduje się przyznana punktacja wraz z kwotą dofinansowania poszczególnych projektów. Organizacjom, które otrzymały dofinansowanie serdecznie gratulujemy, te, którym tym razem się nie udało zapraszamy do kolejnych naborów.

(więcej…)
Grafika. Na tle deskorolki znajduje się tekst: nabór 2 #mikroDOTACJE2023
#mikroDOTACJE 2023 nabór 2 | spotkania informacyjne

W ramach prowadzonego drugiego naboru ofert w programie #mikroDOTACJE2023 zapraszamy na spotkania informacyjne dla zainteresowanych.

(więcej…)
Grafika. Na tle deskorolki znajduje się tekst: nabór 2 #mikroDOTACJE2023
#mikroDOTACJE 2023 | start 2 naboru

Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor 3 Szczecin zaprasza szczecińskie organizacje pozarządowe do składania ofert w drugim naborze wniosków w programie #mikroDOTACJE 2023.

(więcej…)
Grafika przedstawia łąkę z czerwonymi makami. Nad łąką jest błękitne niebo
#ZielonoNam | mikroDOTACJE2023

Stowarzyszenie Przystań.Wartości zaprasza na festyn osiedlowy 27.05.2023 (sobota) w godz. 11.00 – 14.00 do parku kieszonkowego przy Rugiańskiej.

(więcej…)
W centrum grafiki na białym tle znajduje się tytuł wydarzenia. W prawym dolnym rogu logortyp Sektor 3 Szczecin
Serce od serca na Dzień Dziecka

W Tygodniu Inicjatyw Pozarządowych Fundacja „Prawobrzeże” organizuje dla seniorów kreatywne warsztaty szycia maskotek i tworzenia innych upominków, które następnie zostaną przekazane chorym dzieciom przebywającym w szpitalach.

(więcej…)
W centrum grafiki na białym tle znajduje się tytuł wydarzenia. W lewym i górnym rogu są logotypy
Fundacja 120/80 zaprasza na warsztat

„Techniki pigmentacji i tatuażu sutków oraz blizn po rekonstrukcji piersi” (techniki rekonstrukcji sutków oraz terapia blizny). Warsztaty odbędą 20 i 27 maja 2023 w godz. 11-16.

(więcej…)
Skip to content