Mail: biuro@sektor3.szczecin.pl   Telefon: 91-350-82-99

mikroDOTACJE

#mikroDOTACJE2020 | nabór „Wsparcie doraźne”

Zapraszamy do udziału w programie #mikroDOTACJE 2020 nabór – „Wsparcie doraźne”. Celem naboru jest przeciwdziałania skutkom pandemii koronawirusa SARS-CoV-2.

(więcej…)

Informacja nt. konkursu #mikroDOTACJE2020 I nabór

Z uwagi na dynamiczną sytuację, związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2, a tym samym brakiem możliwości realizacji inicjatyw w terminach wskazanych przez Państwa w zgłoszonych wnioskach – #mikroDotacje 2020 – nabór I, informujemy, że zmianie ulegają terminy: realizacji inicjatyw, ogłoszenia wyników i podpisywania umów.

(więcej…)

Informacja nt. programu #mikrodotacje

W związku z pojawiającymi się pytaniami i wątpliwościami dotyczącymi realizacji #mikrodotacji, wydłużamy termin składania wniosków i ich realizacji.

(więcej…)

#mikroDOTACJE2020 1 nabór

Organizacje i grupy nieformalne działające na terenie Szczecina i na rzecz Szczecinian zapraszamy do składania wniosków o realizację mikrodotacji. Ogłaszamy start pierwszego naboru a na wnioski czekamy od 20 lutego do 12 marca 2020 r.

(więcej…)

#mikroDOTACJE2020 spotkania informacyjne

Zapraszamy do udziału w spotkaniach informacyjnych dotyczących możliwości otrzymania wsparcia finansowego w ramach programu #mikroDOTACJE 2020 współfinansowanego ze środków Gminy Miasto Szczecin.

(więcej…)

Partnerzy Sektor 3 Szczecin

Jesteśmy członkiem