mikroDOTACJE

#mikrodotacje2024 | start 1 naboru

Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor 3 Szczecin zaprasza szczecińskie organizacje pozarządowe do składania ofert w pierwszym naborze wniosków w programie #mikroDOTACJE 2024.

(więcej…)
mikrodotacje2024 | spotkania informacyjne

Zapraszamy na spotkania informacyjne dotyczące zasad i sposobów wnioskowania o środki i realizacji działań w ramach pierwszego naboru w programie #mikroDOTACJE2024.

(więcej…)
Grafika. Na białym w centralnej części znajduje się napis mikroDOTACJE. Po lewej stronie od napisu znajdują się 3 kolorowe figurki ludzi. Pod napisem znajduje się napis współfinansowane ze środków Miasta Szczecin oraz logotyp Fundacji Sektor 3 oraz Gminy Miasto Szczecin.
Spacer z Sydonią z Joanną Grycko (Wachnik)

Stowarzyszenie Kulturalno-Edukacyjne Chowaniec oraz Joanna Grycko (Wachnik) zapraszają serdecznie na kolejny spacer „z dreszczykiem”! Tym razem główną postacią spaceru będzie Sydonia von Borck.

(więcej…)
Grafika z tekstem na środku: wyniki drugiego naboru
#mikroDOTACJE2023 | wyniki drugiego naboru

Przedstawiamy listę rankingową drugiego naboru w konkursie #mikroDOTACJE2023. Na liście znajduje się przyznana punktacja wraz z kwotą dofinansowania poszczególnych projektów. Organizacjom, które otrzymały dofinansowanie serdecznie gratulujemy, te, którym tym razem się nie udało zapraszamy do kolejnych naborów.

(więcej…)
Grafika. Na tle deskorolki znajduje się tekst: nabór 2 #mikroDOTACJE2023
#mikroDOTACJE 2023 nabór 2 | spotkania informacyjne

W ramach prowadzonego drugiego naboru ofert w programie #mikroDOTACJE2023 zapraszamy na spotkania informacyjne dla zainteresowanych.

(więcej…)
Grafika. Na tle deskorolki znajduje się tekst: nabór 2 #mikroDOTACJE2023
#mikroDOTACJE 2023 | start 2 naboru

Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor 3 Szczecin zaprasza szczecińskie organizacje pozarządowe do składania ofert w drugim naborze wniosków w programie #mikroDOTACJE 2023.

(więcej…)
Skip to content