Po raz kolejny zapraszamy organizacje pozarządowe działające na terenie Szczecina do zgłaszania pomysłów, które dotyczą promowania własnej działalności. Tym razem proponujemy bon medialny o wartości do 600 zł.

Masz pomysł na działanie promocyjne dotyczące własnej organizacji w szeroko rozumianych mass mediach? Zgłoś swój pomysł do nas i otrzymaj do 600 zł wsparcia na jego realizację w ramach bonu medialnego.

Pomysł wykorzystania może dotyczyć eksponowania, przesyłania – przy wykorzystaniu mass mediów – informacji o działalności organizacji, prowadzonych programów i zadań czy po prostu reklamy związanej z promocją działalności statutowej. Środki finansowe bonu mogą zostać wykorzystane np. na:

  • zakup artykułów sponsorowanych,
  • zakup powierzchni reklamowych,
  • wykup miejsca/ czasu w dostępnych środkach informacyjnych i promocyjnych (np. ekrany w komunikacji miejskiej, tablice LED, tablice informacyjne w centrach handlowych, słupach ogłoszeniowych),
  • wykup reklam internetowych, prasowych,
  • umieszczenie materiałów reklamowych organizacji w płatnych miejscach informacji i promocji dostępnych na terenie miasta.

Poprzez bon chcemy sfinansować działanie dotyczące promocji organizacji w miejscach najbardziej dostępnych dla Waszych odbiorców i mieszkańców Szczecina. Nie ważne w jaki sposób ale jak bardzo skutecznie!

___

Zapraszamy do zgłaszania swoich pomysłów na wykorzystanie bonu
w dniach 6 – 18 września 2018
poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny TUTAJ.
___

Organizacja, która otrzyma bon nie otrzymuje bezpośrednio środków finansowych. W ramach współpracy i porozumienia Sektor 3 Szczecin sfinansuje zaproponowane działania.

Powodzenia!