Pierwsze Mistrzostwa Świata w roundnet w Belgii oraz kolejne Mistrzostwa Europy w Irlandii to wydarzenia, które z pewnością każdy zawodnik i każda zawodniczka grająca w roundnet w Polsce ma zaznaczone w swoim kalendarzu mocnym czerwonym kolorem!

Jednak kto tam pojedzie na pewno, a kto jeszcze ma szansę? Wszystko okaże się już niedługo! – bowiem ostatni turniej będący częścią ogólnopolskiego cyklu Roundnet Poland Tour 2022 pod nazwą “Spike The West – Roundnet Poland Tour 2022” odbędzie się w Szczecinie jeszcze w tym miesiącu!

Po wcześniejszych zmaganiach w 3 miastach w różnych części Polski tak jak to miało miejsce w roku poprzednim – najlepsi zawodnicy i najlepsze zawodniczki – ponownie zmierzą się w Szczecinie!

Poprzednie wydarzenia z cyklu Roundnet Poland Tour 2022:

Zapraszamy na bezpłatne spotkania/treningi w każdą środę od godziny 17:30 na Jasnych Błoniach w Szczecinie! (Osoby niepełnoletnie tylko za wiedzą, zgodą i pod opieką opiekunów prawnych).

Najbliższe spotkanie: 13 Lipca 2022 r. – więcej informacji na grupie Facebook Rounenet Szczecin – Dołącz teraz! 23 Lipca (Sobota) 2022 r. – Jasne Błonia:

  • Kategoria Otwarta (dowolna konfiguracja w zespole dwuosobowym);
  • Kategoria Kobiety.

Zapisy odbywają się w 2 miejscach – rejestracja obowiązkowa!

Formularz zapisów Kategoria Otwarta i Kategoria Kobiety: https://forms.gle/GCem5UcxMMdF9Kh37

Platforma Rankedin: https://rankedin.com/en/tournament/12956/spike-the-west-2022/

UWAGA – zespoły startujące w Kategorii Kobiet mogą także zapisać się i rywalizować w Kategorii Otwartej. 24 Lipca (Niedziela) 2022 r. – Jasne Błonia:

  • Kategoria Pary Mieszane (zawodnik + zawodniczka).

Zapisy odbywają się w 2 miejscach – rejestracja obowiązkowa!

Formularz zapisów Kategoria Pary Mieszane: https://forms.gle/xphFxYf5bVPSZnFV8

Platforma Rankedin: https://rankedin.com/en/tournament/12956/spike-the-west-2022/

Do godziny 23:59 17 Lipca 2022 r. można zarejestrować dwuosobowy zespół do wybranej kategorii.

Ilość drużyn jest ograniczona! – 24 w sobotę i 24 w niedzielę.

Nie zwlekaj z decyzją i zarejestruj się jak najszybciej, aby zapewnić sobie szansę na udział w turnieju!

A jest o co powalczyć!

Rezultaty i miejsca, które zajmą zawodnicy i zawodniczki podczas Spike The West w pozostałych kategoriach określą ich ostateczne miejsca w ogólnopolskim rankingu, na podstawie którego do grona zwycięzców i zwyciężczyń z roku 2021 dołączą pozostali oficjalni reprezentancji Polskiej Kadry Narodowej w roundnet.

Jak obecnie wygląda ranking?:

Ranking przedstawia rezultaty uzyskane podczas “Spike The West – II Halowych Mistrzostw Polski roundnet w Szczecinie 2022”, “Warsaw Open 2022”, “Olsztyn Aktywnie – Turniej roundnet!” oraz “Gdańsk Roundnet Open 2022”.

Podczas Pierwszych Mistrzostw Świata w roundnet 2022 w roundnet (08-11 Wrzesień 2022 r. Park Molenheide, Molenheidestraat, Houthalen-Helchteren, Belgia) wystartować może maksymalnie 5 zespołów męskich, 3 żeńskie oraz 1 zespół mieszany.

Zwycięski zespół męski z 2021, który jest częścią Kadry Narodowej Polski w roundnet to PeZet: Tadeusz Pętlak i Antoni Zakroczymski (Zespół z Warszawy);

Zwycięski zespół żeński z 2021, który jest częścią Kadry Narodowej Polski w roundnet to kOhanki: Maria Filipska (Żuromin) i Małgorzata Dalidonis (Płock).

Zwycięski zespół w Kategorii Par Mieszanych podczas Spike The West w Szczecinie zakwalifikuje się automatycznie do Kadry Narodowej Polski w roundnet i będzie reprezentował kraj w Kategorii Par Mieszanych na Pierwszych Mistrzostwach Świata w roundnet 2022.

Marek Szymański oraz Katarzyna Bonifrowska jako zespół Roundnet Szczecin potrzebują waszego wsparcia – zatem jeśli nie czujecie się na tyle pewnie by wystartować w turnieju to zapraszamy Was na Jasne Błonia w niedzielę 24 Lipca 2022 r. po południu, aby dopingować zespół ze Szczecina!

Turniej “Spike The West – Roundnet Poland Tour 2022” jest realizowany w ramach projektu. Projekt finansowany ze środków Gminy Miasto Szczecin. Więcej informacji na temat wydarzenia (tj. Regulamin, Zgoda na uczestnictwo w turnieju osoby niepełnoletniej …),Harmonogram i dodatkowe informacje dostępne na wydarzeniu Facebook: Spike The West – Roundnet Poland Tour 2022

Organizator: Fundacja Kamienica1

Współorganizator: Urząd Miejski w Szczecinie, Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego,

Partnerzy: Stowarzyszenie Roundnet Poland, Roundnet Szczecin, Womens Roundnet Poland, Cool Events, Szczupaki Olsztyn, Spikeball ™, Wood Forms, Cafe Rower, Go4idea, Floating Trippin’Festival

Partnerzy merytoryczni: Uniwersytet Szczeciński, Wydział Kultury i Zdrowia Uniwersytetu Szczecińskiego, Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego Uniwersytetu Szczecińskiego, Organizacja Środowiskowa AZS Szczecin.