Wystawa zdjęć laureatów plebiscytu „Bohater po sąsiedzku”

Dnia 20 listopada pod Teatrem Lalek „Pleciuga” stanęła wystawa zdjęć  laureatów plebiscytu „Bohater po sąsiedzku” organizowanego w ramach drugiej edycji Kampanii KTO?NGO!

Na wystawie zaprezentowano dziesięcioro szczecińskich bohaterów. Mieszkańcy miasta mogą zapoznać się z sylwetkami społeczników, którzy własnymi działaniami robią ważne rzeczy dla innych i swojego otoczenia. To dzięki nim miasto jest coraz piękniejsze a mieszkańcom żyje się lepiej. Ich z pozoru zwyczajne historie pokazują, jak wiele jest w Szczecinie bezinteresownej pomocy, wsparcia oraz ciekawych i kreatywnych osób.

Osoby, które wygrały plebiscyt, wzięły udział w profesjonalnej sesji fotograficznej a jej efekty prezentowane są podczas wystawy dostępnej pod Teatrem Lalek „Pleciuga” do 24 listopada. Dzięki wystawie każdy mieszkaniec dowie się, jak inicjatywy oddolne oraz niecodzienne zachowania mogą inspirować i zmieniać życie.

Wystawa towarzyszy siódmej edycji Szczecińskiego Przeglądu Autorskich Kabaretów SZPAK 2013.

Projekt, realizowany przez Szczecińskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych SEKTOR 3, współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego oraz środków Gminy Miasto Szczecin.

Więcej informacji na: www.kto-ngo.pl

Skip to content