Kiedy:
21 Maj 2019@17:00 – 21:00
2019-05-21T17:00:00+02:00
2019-05-21T21:00:00+02:00
Gdzie:
Sektor 3 Szczecin
al. Wojska Polskiego 63
Koszty:
Bez opłat
Kontakt:
Sektor 3 Szczecin

W ramach Tygodnia Inicjatyw Pozarządowych zapraszamy przedstawicieli szczecińskich NGOsów na szkolenie dotyczące pracy w zespole. Szkolenie szczególnie ważne dla liderów i członków zarządu. 21 maja, Sektor 3 Szczecin, godzina 17.00. Uczyć będzie Pani Maja Wencierska z firmy Cognitivo.

Już Tolkien wiedział, że aby wykonać niezwykle trudne zadanie należy skompletować zespół. Jednak zebranie grupy to tylko połowa sukcesu. Należy odpowiednio zadbać o tą grupę, kierować zadania, no i odpowiednio motywować.

Nie jest to łatwa sztuka (co mogą potwierdzić doświadczeni liderzy), tym bardziej w organizacjach pozarządowych gdzie wciąż lwia część działań jest wykonywana wolontarystycznie. Co zrobić, aby zespół sprawnie działał i nie tracił zapału? Jak, jako lider zespołu, powinniśmy się zachowywać i na co zwracać uwagę? Na te pytania pomoże odpowiedzieć Pani Maja Wencierska z firmy Cognitivo.


Co: szkolenie „Jak motywować zespół”
kiedy: 21 maja, godzina 17.00
gdzie: Sektor 3 Szczecin, sala multimedialna lub 4/18
formularz zgłoszeniowyLINK


Szkolenie poprowadzi Pani Maja Wencierska – konsultantka przedsiębiorstw, certyfikowana trenerka biznesu, doradca HR, wykładowca, coach. Właścicielka firmy szkoleniowo-doradczej Cognitivo. Bogate doświadczenie we współpracy z biznesem, organizacjami pozarządowymi, pracownikami administracji rządowej i sądownictwa. Z wykształcenia także psycholog, neurokognitywista, socjolog, fizyk medyczny i muzyk. Specjalizuje się we wdrażaniu zarządzania kompetencjami w organizacji. Pasjonuje się połączeniem wiedzy z zakresu neuronauk i ACT w doskonaleniu zarządzania zarówno efektywnością osobistą, jak i optymalizacji funkcjonowania organizacji.

Aby uczestniczyć w szkoleniu należy:

  • zapoznać się z regulaminem szkoleń (LINK),
  • wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny pod (LINK),
  • potwierdzić swoją obecność na szkoleniu po otrzymaniu maila z informacją o zakwalifikowaniu.

Więcej informacji można uzyskać pod adresem e-mail biuro@sektor3.szczecin.pl. Na zgłoszenia czekamy do 21 maja do godziny 13.00, informacje nt. zakwalifikowania będziemy wysyłać na bieżąco.

UWAGASektor 3 Szczecin zastrzega sobie prawo do:

  • nieprzyjmowania zgłoszeń od osób, które w przeszłości zostały zakwalifikowane do uczestnictwa w innym szkoleniu i nie wzięły w nim udziału bez uprzedniego zawiadomienia o nieobecności.