W związku z zagrożeniem epidemiologicznym wstrzymaliśmy do odwołania wynajem bieżący sal na potrzeby organizacji. Nie zmienia to faktu, że NGOsy potrzebują raz na czas porozmawiać w szerszym gronie czy przeprowadzić jakieś szkolenie. Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu uruchamiamy wirtualną salę w Sektor 3 Szczecin!

Poprzez platformę Clickmeeting możemy stworzyć i udostępnić na hasło wirtualny pokój dla 24 osób. Co to oznacza w praktyce? Jako organizacja potrzebujecie pogadać o przyszłości organizacji nie macie jak. Po kolei:

  1. piszecie do nas (biuro@sektor3.szczecin.pl), kiedy potrzebujecie pomieszczenia (dokładna data i godzina od-do) – podobnie jak w przypadku wynajmu standardowego obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy. Zajętość wirtualnej sali można sprawdzić w naszym kalendarzu.
  2. My tworzymy pokój na wyznaczone godziny, tworzymy hasło i zapraszamy przedstawiciela organizacji drogą mailową do uczestnictwa.
  3. Przedstawiciel organizacji przekazuje link do wydarzenia wraz z hasłem do uczestników.
  4. O wyznaczonej godzinie przedstawiciel Sektora zamyka pomieszczenie (zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami).

Na ten moment jesteśmy w fazie beta testów i sprawdzamy różne rozwiązania, dlatego prosimy o wyrozumiałość 🙂 Maksymalna liczba uczestników to 24 osoby.

Zachęcamy do korzystania!