Środek. Śródmiejski Punkt SąsiedzkiOSWAJANIE SZTUKI i Rezerwat Idei zapraszają wszystkich powyżej 12. roku życia do udziału w bezpłatnych warsztatach fotograficznych pn. #śródmiejsca!

Co miejsca mówią o minionych czasach? Czy to, co widzimy na zdjęciu to przeszłość czy teraźniejszość? Czy wreszcie fotografią możemy "przewidzieć" przyszłość? Na te i inne pytania szukać odpowiedzi będziemy podczas warsztatów na dobry koniec wakacji. Narzędziami będą oczy, aparaty i telefony komórkowe uczestników, polem eksperymentu – śródmiejski odcinek alei Wojska Polskiego. Powstałe w ramach akcji prace złożą się na zbiorową wystawę fotograficzną, która otwarta zostanie w ŚRODKU już we wrześniu. 

Do udziału zapraszamy wszystkie osoby powyżej 12. roku życia. Warsztaty składają się w z 2 spotkań (udział w obydwu jest konieczny!) i odbędą się w dniach 29 i 30 sierpnia w godzinach 11:00-14:00 w ŚRODKU oraz na terenie Śródmieścia (spacer fotograficzny). Udział jest bezpłatny. Warsztaty poprowadzą Maria Stafyniak i Paweł Kula ze Stowarzyszenia OSWAJANIE SZTUKI / Rezerwat Idei.

Zgłoszenia: 

  • można przesyłać drogą mailową na adres: srodek@oswajaniesztuki.pl;powinny zawierać imię i nazwisko oraz wiek uczestnika oraz numer kontaktowy osobisty i/lub do opiekuna; w tytule należy wpisać: śródmiejsca; 
  • składać osobiście w ŚRODKU Śródmiejskim Punkcie Sąsiedzkim przy ul. bł. Królowej Jadwigi 44b (godziny otwarcia dostępne na www.facebook.com/SrodekSzczecin).

Zapraszamy!