Daj sobie zrobić portret i stań się częścią wielkiej wystawy o Polakach! Zapraszają Stowarzyszenie „Oswajanie sztuki” i artysta Wojciech Grzędziński.

“Twarze Polaków – portret społeczeństwa” to projekt fotograficzny Wojciecha Grzędzińskiego, mający na celu pokazanie nas, Polaków, w 2018 roku. Od początku roku fotograf przemierza Polskę z północy na południe i ze wschodu na zachód, zapraszając mieszkańców mniejszych i większych miast do stanięcia przed obiektywem. Jego cel to wykonać ponad tysiąc portretów!

W środę, 12 grudnia, ten uznany fotoreporter zawita do Szczecina. Wspólnie ze
Stowarzyszeniem „Oswajanie sztuki” zaprasza do udziału w bezpłatnej sesji portretowej. Może w niej wziąć udział każdy! Wystarczy przyjść w środę, 12 grudnia, pomiędzy 14.00 a 20.00 do ŚRODKA Śródmiejskiego Punktu Sąsiedzkiego (ul. bł. Królowej Jadwigi 44b, wejście przez bramę od al. Wojska Polskiego 34) – wykonanie zdjęcia zajmie 5-7 minut.

„Zapraszam wszystkich chętnych do udziału. Bez względu na wiek, wygląd, poglądy, wiarę. Zapraszam każdego kto tylko chciałby stanąć na kilka minut przed obiektywem.” zapowiada artysta. Projekt zwieńczy wydanie albumu ze zdjęciami wykonanymi w przeciągu całego roku. Dodatkowo, każdy uczestnik sesji otrzyma mailem wybrane zdjęcie oraz dzień po sesji odbitkę fotografii Fuji Instax.


CO: „Twarze Polaków”. Sesja portretowa do niezwykłego projektu fotograficznego
KIEDY: 12.12.18, godz. 14.00-20.00
GDZIE: ŚRODEK Śródmiejski Punkt Sąsiedzki (ul. bł. Królowej Jadwigi 44b, wejście przez bramę od al. Wojska Polskiego 34)
UDZIAŁ BEZPŁATNY
WIĘCEJ: www.oswajaniesztuki.pl