Od 2 stycznia trwa oficjalnie trzecia edycja Konkursu Piosenki o Szczecinie, która tym razem nosi nazwę FLOW. Finał Konkursu odbędzie się 24 marca 2012r. (sobota) w 13 Muzach.

Każdy kto zechce może osobiście lub wraz z zespołem wziąć udział w Konkursie. Wystarczy, że skomponuje i przedstawi podczas Finału swoją piosenkę konkursową. Piosenka musi dotyczyć oczywiście Szczecina. Na stronie internetowej www.grupaprogess.pl już umieszczony jest formularz zgłoszeniowy oraz regulamin dla uczestników Konkursu. Formularz należy wypełnić i przesłać wraz z wersją „mp3” nagranej piosenki na nasz adres e-mail: kontakt@grupaprogress.pl do 9 marca 2012 roku.

Finał Konkursu został podzielony na dwie części. W pierwszej z nich będą między sobą rywalizować zespoły zgłoszone poprzez formularz zamieszczony na stronie. Zespół, który wygra tą część (decyzję podejmie publiczność) otrzyma „dziką kartę” i przejdzie do decydującej rozgrywki. W tej części będzie rywalizował z dziesięcioma znanymi szczecińskimi zespołami. Zwycięzcę wybierze 3 osobowe Jury.

To wszystko 24 marca w 13 Muzach!