Po raz drugi, TechKlub Szczecin się spotyka. O tyle fajniej, że oficjalnie możemy powiedzieć, że wspieramy spotkania całym sercem, rozumem i klawiaturami! 4 czerwca, 18.00, Bar Czysty drugie spotkanie TechKlub Szczecin! 

TechKluby to nieformalne comiesięczne spotkania, na których NGOsy, przedstawiciele lokalnego biznesu, samorządu oraz świata nauki rozmawiają na temat technologii i tego, jak można ją wykorzystać, aby praca we własnej organizacji stawała się lepsza i wydajniejsza. Drugie spotkanie TechKlubu Szczecin już 4 czerwca br. o godz. 18.00 w Barze Czystym na Deptaku Bogusława. Tym razem będziemy rozmawiali o sposobach na darmowe strony www (w przekładzie IT na ludzki), pracy grupowej w organizacji, a także czym są Mobilni Doradcy i co mogą dać NGOsom. 

Prelegentami będą:

  • Maciej Lorenc – Mobilny Doradca FRSI, który opowie o wsparciu jakie bezpłatnie mogą dać Doradcy lokalnym NGOsom,
  • Marzena Zasińska – Igła z Technoparku Pomerania, zaprezentuje sposoby na darmowe www dla organizacji pozarządowych (w przekładzie IT na ludzki),
  • Robert Król z Fundacji Netcamp, który opowie o tym jak i czym warto zorganizować pracę NGOsa w zakresie wymiany wiedzy i plików (praca grupowa).

Zachęcamy do uczestnictwa, networkingu, poznania nowych perspektyw lub podzielenia się wiedzą i doświadczeniami z innymi uczestnikami! 

Pełna agenda oraz profile prelegentów znajdziecie po kliknięciu w "Zarejestruj się".

Uczestnictwo w spotkaniach klubu jest bezpłatne. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o TechKlubach wejdź na technologie.ngo.pl lub dołącz do grupy TechKlubSzczecin na Facebooku