Chcemy rozpocząć współpracę z biznesem. Potrzebujemy wsparcia finansowego, sprzętowego, osobowego. Przygotowujemy maila, wysyłamy i nic… Co zrobiliśmy źle? Na to pytanie pomoże odpowiedzieć Karol Krzyczkowski autor bloga www.aktywny.blog, koordynator projektów w Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Autor wielu publikacji dot. wolontariatu oraz współpracy z biznesem.

Skuteczna współpraca z biznesem to nie tylko maile z prośbą o wsparcie. To dokładne sprawdzenie czym zajmuje się przedsiębiorca, dostosowanie oferty, przygotowanie samej organizacji na współprace. Jak same firmy szukają organizacji do współpracy? Na czym im zależy? Jakie są punkty wspólne współpracy?

Właśnie na te (i kilka innych) pytań odpowiemy podczas czerwcowego szkolenia „Współpraca z biznesem – początek”. W ciągu 6 godzin Karol Krzyczkowski podpowie co i jak robić, aby skutecznie przygotować się do współpracy z lokalnym biznesem. Będzie praktycznie i rzeczowo.

Szczegółowe zagadnienia spotkania pojawią się na stronie do 18 maja.

___

kiedy: 6 czerwca 2018 r. w godzinach 16.00 – 21.00
miejsce: Sektor 3 Szczecin, III piętro, sala multimedialna
zgłoszenia: poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny TUTAJ

uwaga – ilość miejsc ograniczona
___

Szkolenie poprowadzi Karol Krzyczkowski autor bloga www.aktywny.blog, koordynator projektów w Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Autor wielu publikacji dot. wolontariatu oraz współpracy z biznesem.

Aby uczestniczyć w szkoleniu należy:

  • zapoznać się z regulaminem szkoleń (LINK),
  • wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny pod (LINK),
  • potwierdzić swoją obecność na szkoleniu po otrzymaniu maila z informacją o zakwalifikowaniu.

Więcej informacji można uzyskać pod adresem e-mail biuro@sektor3.szczecin.pl. Na zgłoszenia czekamy do 1 czerwca 2018 do godziny 14.00, informacje nt. zakwalifikowania prześlemy tego samego dnia. Serdecznie zapraszamy!

UWAGACWOP Sektor 3 zastrzega sobie prawo do nieprzyjmowania zgłoszeń od osób, które w przeszłości zostały zakwalifikowane do uczestnictwa w innym szkoleniu i nie wzięły w nim udziału bez uprzedniego zawiadomienia o nieobecności.