Zapraszamy na szkolenie o tym jak organizować i prowadzić duże wydarzenia i spotkania: 12 czerwca 2024 w godzinach 17-19. Spotkanie online.

Zorganizowanie dużego wydarzenia czy imprezy masowej to odpowiedzialność organizatora, na którym ciąży szereg obowiązków organizacyjnych, technicznych i prawnych. Szkolenie dostarczy kompendium wiedzy, wskazując normy prawne i przyjęte standardy w procesie przygotowywania i przeprowadzania dużych wydarzeń oraz imprez masowych. Podczas szkolenia, organizowanego w ramach TIP, w sposób kompleksowy przedstawione i omówione zostaną zagadnienia, rozwijające następujące obszary tematyczne:

  • czym jest impreza masowa? Obowiązki ciążące na organizatorze imprezy lub/ i organizatorze imprezy masowej (Dz.U. 2009 nr 62 poz. 504 Ustawa z dnia 20 marca 2009 r. o bezpieczeństwie imprez masowych),
  • zasady i tryb wydawania zezwoleń na przeprowadzanie imprez masowych,
  • scenariusz i program merytoryczny wydarzenia,
  • zasady postępowania konieczne do zapewnienia bezpieczeństwa imprez,
  • zasady odpowiedzialności organizatorów za szkody wyrządzone w związku ze zorganizowaniem imprez masowych,
  • finansowanie wydarzenia,
  • elementy procesu przygotowawczego: Patroni, PR, hospitality, regulamin, wartości dodane – kuluary, itp…,
  • zasady gromadzenia i przetwarzania informacji dotyczących bezpieczeństwa imprez masowych.

Szkolenie w formule online, odbywające się w ramach Tygodnia Inicjatyw Pozarządowych, odbędzie się 12 czerwca 2024 (środa) o godz. 17.00.

LINK do zapisów na szkolenie znajduje się TUTAJ.

Po wysłaniu zgłoszenia otrzymają Państwo e-mail potwierdzający udział w szkoleniu wraz z linkiem do udziału w szkoleniu online.

Wydarzenie realizowane w ramach XVII Tygodnia Inicjatyw Pozarządowych

Prowadząca szkolenia: Agata Margraf-Wojciechowska – organizatorka i współorganizatorka ponad 300 wydarzeń o charakterze konferencyjno-wystawienniczo-szkoleniowym, absolwentka studiów doktoranckich o specjalności ekonomia. Od 24 lat współtwórca jednej ze szczecińskich organizacji pozarządowych, doradca w Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych SEKTOR 3 Szczecin, koordynator w Stowarzyszeniu POLITES. Współtworzyła Samorządową Instytucję Kultury SZCZECIN 2016, współpracowała z Operą na Zamku w Szczecinie i Europejską Stolicą Kultury WROCŁAW 2016. Od lat związana z pracą w i na rzecz organizacji non profit, łącząc wiedzę i doświadczenie z dziedziny ekonomii z działaniami na rzecz projektów kulturalnych, społecznych i edukacyjnych.