Pytanie które nie raz chodziło po głowie organizacji pozarządowej. Skąd wziąć pieniądze na konkretne działanie? Gdzie szukać alternatyw finansowania na badania, rozwój, wdrażanie nowych rozwiązań? Sektor3 zaprasza na szkolenie dot. finansowania społecznościowego!

Możliwości finansowania różnych działań organizacji jest wiele – granty i dofinansowania, sponsoring, działania partnerskie, darowizny od osób indywidualnych, zbiórki publiczne, CSR i CRM. Ostatnio do tego grona doszło kolejne narzędzie – CROWDFUNDING (finansowanie społecznościowe). 

W naszym mieście jest jeden z prężniej działających Polskich portali zajmujących się crowdfundingiem WSPIERAM.TO! Poprosiliśmy jednego z członków tej bardzo wesołej grupy o przedstawienie możliwości płynących z takiej formy finansowania działań organizacji. Na szkoleniu będzie można się dowiedzieć o co chodzi w crowdfundingu, kto może startować z projektem, co trzeba zrobić aby projekt został zrealizowany.

czas:  17 maja, godz. 9.00 – 15.00,
miejsce: SCWOP Sektor3, sala multimedialna
prowadzący: Krzysztof Czubak
 

Szkolenie poprowadzi Krzysztof Czubak – Tak zwany „Man on a mission”. Kreatywny, ciężko pracujący, człowiek konkretu i zasad o stalowych nerwach. Odnajduje się w każdej sytuacji, zawsze opanowany i bezpośredni. Podróżnik, eksplorator, filozof, sportowiec, erudyta. Kocha naukę oraz intelektualny dyskurs. Legitymuje się słowami Christiaan'a Huygensa „Świat jest moim domem, nauka moją religią”. Dla Wspieram.to zajmuje się wizerunkiem marki oraz kapitałem partnerskim. Doświadczony w kontaktach z projektodawcami oraz partnerami strategicznymi. W wolnych chwilach czyta książki, prace naukowe, ogląda filmy dokumentalne bądź trenuje sporty walki. Jeden z jego ulubionych cytatów: "Sukces należy do tych, którzy wierzą w potęgę swoich pomysłów" – Michael Irwin. – ze strony wspieram.to

 

Aby uczestniczyć w szkoleniu należy:

  • zapoznać się z regulaminem szkoleń (LINK), 
  • wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny pod (LINK), 
  • potwierdzić swoją obecność na szkoleniu po otrzymaniu maila z informacją o zakwalifikowaniu.

Więcej informacji można uzyskać pod adresem e-mail: biuro@sektor3.szczecin.pl. Na zgłoszenia czekamy do 14 maja 2014 (liczba miejsc jest ograniczona!!), informacje nt. zakwalifikowania prześlemy 15 lub 16 maja na podane w formularzu adresy mailowe. Serdecznie zapraszamy!
 
UWAGA! SCWOP Sektor 3 zastrzega sobie prawo do:

  • nieprzyjmowania zgłoszeń od osób, które w przeszłości zostały zakwalifikowane do uczestnictwa w innym szkoleniu i nie wzięły w nim udziału bez uprzedniego zawiadomienia o nieobecności.