Dokąd zmierzasz organizacjo? Jaką masz misję, wizję samej siebie. Gdzie dojdziesz za 5 lat, co chcesz osiągnąć? Nie potrafisz precyzyjnie odpowiedzieć na te pytania? To szkolenie Quo vadis organizacji jest dla Ciebie! Strategia rozwoju organizacji!

 

 

 

 

SCWOP Sektor 3 zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych na szkolenie: Quo vadis organizacjo. 

czas: 29 listopada(sobota)
godzina: 9.00 – 15.00
miejsce: SCWOP Sektor 3, III piętro, sala multimedialna

Szkolenie będzie prowadzone metodą warsztatową. Na miejscu uczestnicy dowiedzą się jak planować z wyprzedzeniem życie organizacji, jak ważna jest misja i wizja, jak określać posiadane zasoby i jak z nich korzystać.

Harmonogram szkolenia (LINK)

Szkolenie poprowadzi Pani Maja Wencierska – Akredytowany coach ICF, certyfikowany trener biznesu, konsultant. Z wykształcenia neurokognitywista, socjolog, fizyk medyczny i muzyk. Przez ponad 5 lat kierownik biura w firmie consultingowej. Posiada doświadczenie jako pracownik naukowy, nauczyciel akademicki, dyrygent, inspektor ochrony radiologicznej i in. Uparcie wierząca w człowieka i możliwość rozwoju jego potencjału, co znajduje odzwierciedlenie w prowadzonych przez nią sesjach coachingowych (indywidualnych oraz zespołowych) oraz warsztatach szkoleniowych.

Aby uczestniczyć w szkoleniu należy:

  • zapoznać się z regulaminem szkoleń (LINK), 
  • wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny pod (LINK), 
  • potwierdzić swoją obecność na szkoleniu po otrzymaniu maila z informacją o zakwalifikowaniu.

Więcej informacji można uzyskać pod adresem e-mail: biuro@sektor3.szczecin.pl. Na zgłoszenia czekamy do 26 listopada (liczba miejsc jest ograniczona!!), informacje nt. zakwalifikowania prześlemy 26 listopada na podane w formularzu adresy mailowe. Serdecznie zapraszamy!
 
UWAGA! SCWOP Sektor 3 zastrzega sobie prawo do:

  • nieprzyjmowania zgłoszeń od osób, które w przeszłości zostały zakwalifikowane do uczestnictwa w innym szkoleniu i nie wzięły w nim udziału bez uprzedniego zawiadomienia o nieobecności.

Certyfikat uczestnictwa na szkoleniu wydajemy na wniosek uczestnika. Osobom, które nie potwierdziły swojej obecności na szkoleniu certyfikat nie zostanie wydany.