Zapraszamy na bezpłatne szkolenie pn. Present yourself, czyli kilka godzin z autoprezentacją w dniach 27 – 28 listopada 2012.

Szczecińskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor 3 zaprasza na bezpłatne szkolenie pn. Present yourself, czyli kilka godzin z autoprezentacją. Szkolenie kierowane jest do członków, wolontariuszy oraz osób zatrudnionych w organizacjach pozarządowych z terenów Szczecińskiego Obszaru Metropolitarnego; trwa 8 godzin.

czas: 27 listopada, godz.15-19, 28 listopada, godz. 15-19

miejsce: SCWOP Sektor3, III piętro, sala multimedialna

 

Przed nami ważne wystąpienie dla pełnej auli. 250 osób wpatrzonych bezpośrednio w nas, a tu kolana dygoczą, robi się słabo, w ustach Sahara… co robić?! I tu na ratunek przychodzi Sektor 3. Specjalnie dla was mamy szkolenie z technik autoprezentacji i wystąpień publicznych.

  • Jak mówić,
  • jak prowadzić prezentacje przy dużej publice,
  • jak opanować zdenerwowanie i tremę,
  • jak skupić uwagę,
  • i jeszcze trochę więcej…

Szkolenie poprowadzi Mariusz Włoch – certyfikowany trener biznesu, lingwista, trener NLP, coach prowokatywny, mentor, autor serii 6 podręczników do nauki języka niemieckiego DIREKTES DEUTSCH oraz serii 4 podręczników do nauki języka norweskiego DIREKTE NORSK.

 

Aby uczestniczyć w szkoleniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny pod LINKIEM oraz wypełnić pakiet dokumentów (tylko w przypadku korzystania z oferty Sektor 3 pierwszy raz).

UWAGA! SCWOP Sektor 3 zastrzega sobie prawo do:

  • nieprzyjmowania zgłoszeń od osób, które w przeszłości zostały zakwalifikowane do uczestnictwa w innym szkoleniu i nie wzięły w nim udziału bez uprzedniego zawiadomienia o nieobecności,
  • skreślenia z listy uczestników osób, które nie wypełniły dokumentów wymaganych przez Sektor 3.

 

Więcej informacji można uzyskać pod adresem e-mail biuro@sektor3.szczecin.pl. Informacje o zakwalifikowaniu na szkolenie prześlemy najpóźniej do dnia 22 listopada 2012. Nieotrzymanie maila potwierdzającego udział w szkoleniu równoznaczne jest z niezakwalifikowaniem się na w/w szkolenie.

UWAGA – nabór na szkolenie został zamknięty, informacja o wynikach została rozesłana na adresy e-mail podane podczas rekrutacji.

Serdecznie zapraszamy !

Projekt wspófinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.