„Dzięki szkoleniu nareszcie wiem jak czuje się szef w czasie takich rozmów”, „Bardzo dobre wprowadzenie”, „Więcej takich szkoleń”. To tylko część słów podsumowujących to co się działo na szkoleniu. Była teoria, była praktyka, były zabawy, były scenki. Ba herbata i kawa również na miejscu.

Pierwszy dzień – piątek godzina 9.30. Trenerki przybyły wcześniej, aby przygotować salę i sprzęt. Standardowo trochę czasu zajęło zanim się cała grupa zebrała, ale jak już się zaczęło……to się zaczęło. Najpierw zapoznanie się uczestników, aby czuć się swobodnie. Każdy miał możliwość dowiedzieć się czegoś ciekawego o innych uczestnikach. Potem teoria, działania w grupach, przygotowania do kolejnego dnia i dyskusje. Nikt nie zauważył jak minęło 8 godzin.

Drugi dzień – sobota 10.30. No już lepiej z tym wstawaniem, kawy mniej, pracy za to dużo. Podział na grupy i praca nad konkretną ofertą sponsorską, a potem odgrywanie scenek czyli praktyka (prawie). Można było sprawdzić swoje umiejętności w próbach zdobycia względów organizacji meblowych, koncernów naftowych i innych.

Podsumowując – uczestnicy zadowoleni, z pakietem całkiem nowej wiedzy. Sumując – duży plus.

[nggallery id=24]