Szkolenie Media społecznościowe w służbie NGO to pakiet informacji o tajnikach korzystania z takich narzędzi promocyjnych jak: Facebook, Tinder czy Twitter. Jeśli organizacja chce być widoczna w sieci to musi aktywnie je wykorzystywać. Jak? Borys Bura z Sieci Obywatelskiej Watchodg Polska powie.

Szczecińskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor 3 zaprasza przestawicieli, wolontariuszy lub osoby zatrudnione w organizacjach pozarządowych z terenów Szczecina na szkolenie "Media społecznościowe w służbie NGO".


Szkolenie Media społecznościowe w służbie NGO

Gdzie: SCWOP Sektor 3, III piętro, sala multimedialna 
Kiedy: 28 listopada  (sobota), 9.00 – 15.00
Formularz zgłoszeniowy [LINK]


Podczas szkolenia zostaną poruszone zagadnienia z zakresu:

  • komunikacja zewnętrzna NGO (czy tylko Facebook?)
  • po co i do kogo komunikujemy nasza działania na zewnątrz?
  • jak korzystać z narzędzi Facebook?
  • jakie inne narzędzia wspomagające Facebook wykorzystywać?

Szkolenie poprowadzi Borys Bura:

koordynator mediów społecznościowych w Sieci Obywatelskiej Watchodg Polska. Realizuje własne metody angażowania ludzi w mediach społecznościowych i ma duży wpływ na to jak w nich prezentuje się jego organizacja. Pomaga innym organizacjom pozarządowym w prowadzeniu dialogu z ludźmi. Lubi eksperymentować i występować jako performer. Przygodę z social media zaczynał od zaangażowania w prowadzenie największego akcyjnego fanpage związanego z protestami ACTA – "Komenatrz usunięty przez ACTA"

Formularz zgłoszeniowy dostępny TUTAJ

Na zgłoszenia czekamy do 26 listopada 2015informacje nt. zakwalifikowania prześlemy w dniu 26 listopada. Serdecznie zapraszamy !

UWAGASCWOP Sektor 3 zastrzega sobie prawo do:

  • nieprzyjmowania zgłoszeń od osób, które w przeszłości zostały zakwalifikowane do uczestnictwa w innym szkoleniu i nie wzięły w nim udziału bez uprzedniego zawiadomienia o nieobecności.

Szkolenie media społecznościowe w służbie NGO


Przydatne linki: