Regionalne Centrum Wolontariatu zaprasza na bezpłatne szkolenia pn. "Zarządzanie wolontariuszami" w dniu 29 września 2014 roku i "Zarządzanie wolontariuszami w szkole" w dniu 15 października 2014. Polecamy!

Aspekty prawne wolontariatu, rekrutacja wolontariuszy, koordynacja pracy wolontariuszy, motywowanie i nagradzanie wolontariuszy czy też nawiązywanie współpracy organizacjami i instytucjami w ramach wspierania działań wolontariackich to tylko z niektórych aspektów poruszanych podczas szkoleń "Zarządzanie wolontariuszami". 

Regionalne Centrum Wolontariatu przy Stowarzyszeniu POLITES zaprasza wszystkich chętnych do udziału w bezpłatnym szkoleniu skierowanym do przedstawicieli organizacji pozarządowych, instytucji i szkół każdego szczebla. 

Szkolenie "Zarządzanie wolontariuszami" – kierowane jest do osób, które reprezentują organizacje pozarządowe i placówki publiczne, zainteresowanych organizowaniem i promowaniem wolontariatu oraz pośrednictwem pracy wolontarystycznej na terenie Miasta Szczecin. Szkolenie odbędzie się 29 września 2014 roku a szczegóły na temat szkolenia dostępne są TUTAJ

Szkolenie "Zarządzanie wolontariuszami w szkole" – kierowane jest do pedagodów, nauczycieli i wszystkich tych, którzy w systemie oświaty się obracają. Szkolenie odbędzie się 15 października 2014 a szczegóły na temat szkolenia dostępne są TUTAJ

Polecamy i zachęcamy!