Szczęśliwa TRZYNASTKA to warsztaty dla współtwórców, wystawców i uczestników XIII Spotkania Organizacji Pozarządowych POD PLATANAMI. 

Dzięki aktywnemu uczestnictwie w warsztacie przygotujesz swoją organizację pozarządową do Spotkania POD PLATANAMI. Razem z prowadzącymi wypracujesz pomysł na prezentację, która na pewno przyciągnie uwagę mieszkańców Szczecina. Warto wyróżnić się i profesjonalnie przygotować do Wielkiego Pikniku Pasji.

Już po raz trzynasty szczecińskie organizacje pozarządowe zapraszają mieszkańców i gości naszego miasta na Wielki Piknik Pasji, czyli XIII Szczecińskie Spotkanie Organizacji Pozarządowych POD PLATANAMI. Tegoroczne spotkanie odbędzie się w niedzielę, 25 maja 2014 r., tradycyjnie już na Jasnych Błoniach.

Spotkanie POD PLATANAMI to okazja do wymiany pomysłów, poglądów oraz doświadczeń. Jednak przede wszystkim jest to szansa na spotkanie się z mieszkańcami Szczecina. Jeśli chcesz aktywnie i ciekawie zaprezentować swoją działalność, pokazać czym zajmujesz się na co dzień, zapisz się na warsztaty Szczęśliwa TRZYNASTKA. Zainteresuj swoją pasją innych!

Więcej informacji o Spotkaniu POD PLATANAMI

Podczas warsztatów Szczęśliwa TRZYNASTKA wypracujemy wspólną koncepcję programu prezentacji Waszej organizacji pozarządowej podczas Spotkania POD PLATANAMI. Zastanowimy się nad potrzebami odbiorców oraz rozwiązaniem ich problemów, opracujemy słabe i mocne strony naszych działań, stworzymy nowe pomysły i wdrożymy je w życie.

Będziemy pracowali szybko, kreatywnie i w interdyscyplinarnych zespołach. 

Warsztaty odbędą się 15 kwietnia 2014 r. (wtorek) w godz. 10-15 w Szczecińskim Inkubatorze Kultury (al. Wojska Polskiego 90). Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o wcześniejszą rejestrację tu.

Warsztaty są bezpłatne.