#startujeMYgłosujeMY to akcja, w której razem możemy zrobić coś niebywałego. Przyłączcie się do Fundacji Kamienica1 oraz INKU Szczecińskiego Inkubatora Kultury, by wspólnie stworzyć nową historię naszego Miasta!

Bierzemy udział w konkursie na niezwykłą i wyjątkową metamorfozę ogrodu INKU Szczecińskiego Inkubatora Kultury z Jakubem Szczęsnym. Chcemy stworzyć przestrzeń jakiej jeszcze nie było, która będzie otwarta dla inicjatyw społecznych, artystów, animatorów kultury, młodzieży, seniorów oraz dla organizacji pozarządowych. Będzie to strefa sztuki, relaksu, sportu, ale także miejsce dla wielu kreatywnych działań. To od Was zależy jak będziecie chcieli ją wykorzystać. Stwórzmy razem tę przestrzeń! Weźcie udział w akcji #startujeMYgłosujeMY i oddajcie na nas swoje głosy od 15 kwietnia do 20 maja!

Głosować można codziennie oddając tylko jeden głos na dwa sposoby:

  • Na stronie programu: www.lechstarter.pl wchodząc w zakładkę ‘Głosowanie’, a następnie wybierając miasto SZCZECIN. Po wyborze miasta, aby oddać głos, należy podać swój adres mailowy oraz zaznaczyć ‘Recaptche’ (Nie jestem robotem), a następnie kliknąć w link weryfikacyjny, przesłany na podany adres mailowy.
  • Za pomocą aplikacji na fanpage marki Lech, wybierając z listy rozwijanej
  • miasto SZCZECIN i klikając GŁOSUJ.

Możecie również stworzyć swoje własne Centrum Głosowania! Jeżeli jesteście tym zainteresowani, a nie macie pomysłu zapraszamy do kontaktu z nami.

ORGANIZATORZY: Fundacja Kamienica1| INKU Szczeciński Inkubator Kultury| Stowarzyszenie Media Dizajn

KONTAKT: https://kamienica1.pl/ | http://inkubatorkultury.szczecin.pl/