W niedzielę 16 lutego, hala MOSRiR przy ulicy Narutowicza stała się dla szczecińskich rodzin centrum rozgrywek  sportowych na wesoło. O godzinie 16:00 rozpoczęła się bowiem  „Rodzinna Familiada Sportowa”.

Aby wziąć udział w zabawie wystarczyło przyjść z osobą towarzyszącą ( dzieckiem, siostrą, bratem, teściową itp.)  oraz posiadać wygodny, sportowy strój i obuwie. Wszyscy chętni podzieleni zostali na 4 drużyny oznaczone kolorami. Rywalizacja była zacięta, jednak najważniejszym celem była dobra zabawa i wiele uśmiechu.

Do 17:30 zawodnicy walczyli o nagrody w najróżniejszych konkurencjach rozgrywanych w formie równoległego „wyścigu”. Skakali jak Małysz oraz lądowali telemarkiem. Strzelali jak Lewandowski, Czerkawski i pędzili jak Kubica by zakończyć familiadę hucznym finałem jakim było rozbicie olbrzymich balonów.

Zwycięzcą Familiady  została czerwona drużyna, która uzyskała największą sumę punktów po rozegraniu wszystkich konkurencji. Nie zabrakło również znanych i podziwianych sportowców. Jedną z kapitanek drużyn była Maria Liktoras- siatkarka, była reprezentantka kraju.

Uzupełnieniem zabawy były pokazy i występy artystyczne przygotowane przez Dziecięcą Grupę Musicalową „Kropeleczki” z kalejdoskopem repertuarowym.

Dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy do obejrzenia galerii poniżej.

[nggallery id=35]