Fundacja Czas Dialogu zaprasza na Regionalny Kongres Kobiet, który odbędzie się w dniach 14-20 września br. Siedem dni spotkań, warsztatów, spotkań i wymiany doświadczeń.

Fundacja Czas Dialogu zaprasza do udziału w debatach Regionalnego Kongresu Kobiet, który po raz pierwszy odbędzie się w kilku miejscach województwa zachodniopomorskiego i będą miał swoją kontynuację w postaci Rejsu Kobiet NAWIGRACJE.

Kongres będziecie mogli spotkać w Goleniowie, Stepnicy, Czarnocinie, Wolinie, Międzyzdrojach i Nowym Warpnie. W programie między innymi dyskusja nad skutecznymi zapisami w nowych strategiach i działaniach umożliwiającym nam partnerski udział w życiu społecznym i zawodowym, nad nowymi rozwiązaniami ekonomicznymi oraz potrzebą godzenia ról społecznych i zawodowych. 

W debatach i spotkaniach biorą udział panelistki Kongresu Kobiet oraz uczestniczki rejsu NAWIGRACJE; Anna Dryjańska, dr Izabela Desperak, Bogna Czałczyńska, Marzena Chincz, dr Agnieszka Graff, Agnieszka Grzybek, Anna Gwoińska, dr Marta Hozer-Koćmiel, Ewa Koś, posłanka Magdalena Kochan, dr Elżbieta Korolczuk, ministra Agnieszka Kozłowska-Rajewicz, dr Anita Kucharska-Dziedzic, marszałkini Sejmu Wanda Nowicka, Agnieszka Odachowska, Joanna Piotrowska, dr Ewa Rumińska-Zimny oraz zaproszeni goście.

Szczegółowe informacja na temat Kongresu dostępna jest TUTAJ

Polecamy!