W imieniu Fundacji Stocznia oraz Stowarzyszenia Edukacyjno-Artystycznego OSWAJANIE SZTUKI zapraszamy osoby reprezentujące organizacje społeczne, urzędy i radnych/radne różnych miejscowości regionu, w tym zarówno osoby doświadczone w działaniach związanych z partycypacją obywatelską, jak i takie, które stawiają na tej ścieżce dopiero pierwsze kroki do udziału w Regionalnym Forum Praktyków Partycypacji

Forum odbędzie się w Szczecinie w dniu 17 stycznia 2023 r. (wtorek)w Domu Skandynawskim przy ul. Monte Cassino 6, w godzinach od 9.30-16.30.

Wydarzenie jest w pełni bezpłatne i jest skierowane do osób zajmujących się włączaniem w procesy decyzyjne mieszkańców i mieszkanek z województwa zachodniopomorskiego i jego okolic. Spotkanie będzie składać się z kilku sesji (częściowo dziejących się równolegle) o tematyce związane z partycypacją obywatelską zarówno w miastach, jak i w mniejszych miejscowościach. Będzie to okazja do poszerzenia swojej wiedzy w tym temacie, dyskusji, wymiany kontaktów i zaczerpnięcia inspiracji do działania.

Zgłosić się na wydarzenie można poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego do 8 stycznia.