Kto z nas nie marzył choć raz, by przenieść się do świata z książki? Już wkrótce będzie to możliwe – w ostatni weekend września w Piwnicy Kany odbędzie się Bal Bohaterów Literackich.

Wystarczy wybrać bohatera literackiego – ulubionego, znienawidzonego, czy od dawna fascynującego – wymyślić i zastosować autorskie przebranie, a następnie przybyć na Bal Bohaterów Literackich i bawić się dobrze. „Ten wieczór to wyjątkowa okazja, by przypomnieć i ożywić najbardziej intrygujące postaci z książek. To także pretekst do nawiązania zupełnie fantastycznych znajomości” tłumaczy Aleksandra Grzesiek ze Stowarzyszenia Edukacyjno- Artystycznego „Oswajanie sztuki”, inicjatorka akcji.

Na tę szczególną imprezę zaproszeni są wszyscy dorośli, którzy zechcą wcielić się w
wybrane literackie alter ego. W trakcie imprezy, która startuje 28 września (piątek) o 20.00 w Piwnicy Kany (pl. św. św. Piotra i Pawła 4/5), będzie można wziąć udział w słowno- książkowych rozrywkach, za które odpowiadać będą mistrzowie ceremonii – Agata Kolasińska i Adam Kuzycz-Berezowski. Oprawę muzyczną zapewni – znany bywalcom Hormona (i nie tylko) – Tomm.

Wstęp jest wolny, obowiązują przebrania!

Organizatorem Balu Bohaterów Literackich jest Stowarzyszenie Edukacyjno-Artystyczne „Oswajanie sztuki”. Partnerem wydarzenia jest Piwnica Kany. Bal Bohaterów Literackich jest dofinansowany ze środków otrzymanych od Samorządu Województwa Zachodniopomorskiego.


CO: Ba Bohaterów Literackich
KIEDY: 28 września 2018, start o godz. 20.00
GDZIE: Piwnica Kany (pl. św. św. Piotra i Pawła 4/5
WSTĘP WOLNY
WIĘCEJ: fb.com/OswajanieSztuki
OSOBA DO KONTAKTU: Aleksandra Grzesiek, ola@oswajaniesztuki.pl, tel. 537 999 302