Zbiórka pieniędzy przez internet jest łatwiejsza niż myślisz! Można korzystać z własnych stron www lub portali, które są do tego zaprojektowane. Jeden taki wywodzi się bezpośrednio ze Szczecina! Zapraszamy na spotkanie z cyklu „Poznaj…pomagamy.im” 

Zmiana  Ustawy o zbiórkach publicznych wyłączyła internet z miejsc publicznych, dzięki czemu prowadzenie zbiórek w tym „miejscu” stało się łatwiejsze.

25 października chcielibyśmy Was zaprosić na spotkanie z Dominiką Zabrocką, która przybliży uczestnikom zasady, działanie i projekty realizowane na portalu pomagamy.im. Przez 2 godziny uczestnicy poznają ciekawe narzędzie, które może się stać realną alternatywą na pozyskiwanie pieniędzy na własne działania. Spotkanie ma charakter nieoficjalny przy kawie i cieście.

___

kiedy: 25 października 2018 r. w godzinach 17.00 – 19.00
miejsce: kawiarnia Między Wierszami,
zgłoszenia: poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny TUTAJ

uwaga – ilość miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń
___

Powstały specjalne portale, które ułatwiają prowadzenie zbiórek przez internet. Jest zrzutka.pl, siepomaga.pl czy nasz rodzimy produkt pomagamy.im, który jest odpowiedzią na zapotrzebowanie zgłaszane przez NGOsy do ludzi stojących za wspieram.to. Pomagamy.im należy do Grupy Crowdfunding Polska, zrzeszającej topowe polskie platformy oferujące narzędzia do crowdundingu, fundraisingu, finansowania subskrybcyjnego i sportowego a także platformę kompleksowo edukującą w zakresie crowdfundingu. W ciągu trzech lat działalności na polskim rynku pomogli zgromadzić na kreatywne pomysły miliony złotych.