Czy mogę wesprzeć moje stowarzyszenie podczas robienia zakupów przez internet? Mogę! Dzięki wykorzystaniu darmowego narzędzia jakim jest portal www.fanimani.pl możemy korzystać z zakupów online oraz równocześnie wspierać organizacje. Pytanie brzmi jak to robić efektywnie. Odpowiedź na to pytanie będzie można poznać na kolejnym spotkaniu z cyklu „Poznaj… fanimani.pl”.

15 listopada chcielibyśmy Was zaprosić na spotkanie z Prezesem Fundacji Fanimani Panem Norbertem Wierbiłowiczem, który przybliży uczestnikom zasady, działanie i wykorzystanie portalu www.fanimani.pl w pozyskiwaniu funduszy przez NGOsy. Przez 2 godziny uczestnicy poznają ciekawe narzędzie, które może się stać realną alternatywą na pozyskiwanie pieniędzy na własne działania. Spotkanie ma charakter nieoficjalny przy kawie i cieście.

Dodatkowo bardzo mocno zachęcamy przedstawicieli organizacji, które chcą nas odwiedzić na spotkaniu, do zarejestrowania swojej organizacji w bazie Fanimani.pl. Dzięki temu będziemy mogli na spotkaniu pracować na „żywym organizmie” (LINK OD REJESTRACJI).

___

kiedy: 15 listopada 2018 r. w godzinach 17.00 – 19.00
miejsce: kawiarnia Między Wierszami,
zgłoszenia: poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny TUTAJ

uwaga – ilość miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń
___

Czym jest Fanimani? Tak to opisuje Bsite magazyn: KUPUJESZ I DARUJESZ – NOWY WYMIAR E-ZAKUPÓW Już teraz na zakupy w internecie każdy z nas wydaje średnio 1700 zł rocznie, a według ekspertów w najbliższych latach kwota ta będzie jeszcze wyższa. To dobra wiadomość nie tylko dla e-sklepów, bo skorzystać na tym mogą również organizacje charytatywne. Wszystko dzięki nowemu serwisowi FaniMani.pl, do którego przyłączyło się już kilkaset popularnych firm. Dzięki niemu część wartości transakcji zrealizowanych na przykład w internetowych sklepach takich marek jak Empik, Sephora, Media Markt czy Deichmann trafia do wskazanego podmiotu w formie darowizny.