Zapraszamy do zapoznania się z wynikami V edycji konkursu Pozarządowy Szczecin. KTO? NGO! W dniu 7 grudnia 2023 na uroczystej gali poznaliśmy laureatów i wyróżnionych.

7.12.2023 r. w Inkubatorze Sektorów Kreatywnych INKU w Szczecinie odbyła się Gala V Konkursu KTO? NGO! Pozarządowy Szczecin 2023. Niezmiernie miło nam poinformować, że spośród wyjątkowych, zgłoszonych do konkursu projektów wyróżniliśmy 4 inicjatywy, a nagrodziliśmy, nagrodą główną 2 wyjątkowe zadania.

Laur zwycięstwa w kategorii PROJEKT SPOŁECZNY trafił do Zachodniopomorskiego Oddziału Okręgowego PCK w Szczecinie za projekt, pn. „CENTRUM INTEGRACJI POLSKO-UKRAIŃSKIEJ”.

Nagrodę główną w kategorii AKCJA SPOŁECZNA przyznaliśmy Fundacji MOŻESZ za projekt, pn. „MARSZ RÓŻOWEJ WSTĄŻKI”.

W kategorii PROJETY SPOŁECZNY wyróżniliśmy 2 projekty:

  • Fundacji 120/80 za warsztaty, pn. TECHNIKI PIGMENTACJI I TATUAŻU SUTKÓW ORAZ BLIZN PO REKONSTRUKCJI PIERSI;
  • Stowarzyszenia na rzecz rozwoju gospodarczego i edukacji „Synergia” za projekt, pn. OBCHODY ŚWIATOWEGO MIESIĄCA AUTYZMU pn. „KWIECEŃ MIESIĄCEM AUTYZMU” edycja 2023.

W kategorii AKCJA SPOŁECZNA wyróżniliśmy także 2 projekty:

  • Towarzystwa Wspierania Inicjatyw Kulturalno-Społecznych TWIKS, Centrum Seniora za projekt, pn. III TYDZIEŃ INICJATYW SENIORALNYCH;
  • Stowarzyszenia WYWROTKA za projekt, pn. TRASHMAGEDDON 2023 – ZEMSTA WULKANIZATORA.

Wszystkim Państwu serdecznie gratulujemy. Poprzez swoją pasję i zaangażowanie w działania na rzecz innych budujecie Państwo społeczeństwo obywatelskie w naszym mieście. Chcemy Wam za to podziękować i prosić o nieustającą inspiracje do dalszych działań. Zapraszamy do udziału w przyszłorocznym Plebiscycie KTO? NGO! Pozarządowy Szczecin 2024.