Wychodząc naprzeciw potrzebom polskich organizacji pozarządowych, Polskie Stowarzyszenie Fundraisingu zainicjowało wyjątkowy projekt – „Polski Fundraising”. Chcemy podzielić się w nim profesjonalną, popartą praktyką wiedzą na temat skutecznego i etycznego zdobywania funduszy, służącemu lepszemu wypełniania Państwa misji.Chcemy zaprosić Państwa do wzięcia udziału w spotkaniu dla Zarządów organizacji pozarządowych – jedynym organizowanym na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Odbędzie się ono w czwartek, 21 marca 2013 roku w Szczecinie, w sali multimedialnej na III piętrze Szczecińskiego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor3. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00 i potrwa do 18:00. Pozwoli ono przedstawić Państwu jak wielkie możliwości daje stosowanie profesjonalnego i etycznego fundraisingu.
Zachęcamy do odwiedzenia strony projektu www.polski.fundraising.org.pl , na której znajdują się wszystkie informacje, a także formularze zgłoszeniowe (LINK).
Zgłoszenia przyjmujemy do środy 20 marca, do godziny 12:00. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. 
 
Mateusz Paweł Matlak
Specjalista ds. Szkoleń
Polskie Stowarzyszenie Fundraisingu
ul. Szewska 20/4, 31-009 Kraków
tel./fax 12 423 80 07
skype: Mateusz Matlak PSF 
e-mail: m.matlak@fundraising.org.pl
 
Projekt realizowany przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej