Często jest tak, że nie wiedząc o tym korzystamy z możliwości organizacji pozarządowych – korzystając z doradztwa, uczęszczając na różne wydarzenia, wspierając potrzebujących. W Sektor 3 Szczecin chcemy, aby mieszkańcy Szczecina wiedzieli jak wiele dają organizacje pozarządowe. Dajcie nam fotografie i video, niech się ludzie dowiedzą co robicie!

Szukamy materiałów w 3 dziedzinach:

  • kultura i sztuka,
  • sport,
  • działania społeczne.

Z dostarczonych materiałów przygotujemy: z materiałów wideo 3 spoty, ze zdjęć przygotujemy kilka tablic informacyjnych, które będą dostępne w kilku miejscach na terenie Szczecina. Zależy nam, aby szczecinianie wiedzieli ile wnoszą organizacje do życia w mieście.

Wideo najlepiej jakby było w rozdzielczości 1920 x 1080, zdjęcia w najwyższej dostępnej. Oczywiście nie będziemy wybrzydzać, postaramy się wykorzystać każdy 🙂

Materiały można nam wysyłać w dowolny sposób (mail, pendrive, facebook), jednak najwygodniejszym rozwiązaniem będzie wrzucenie wszystkiego w chmurę i wysłanie do nas linku (np. wetransfer.com). Materiały sprawdzimy, wybierzemy te w najlepszej jakości.

Ważne! Wysyłając do nas materiały pamiętajcie o prawach autorskich. W praktyce oznacza to że możemy wykorzystać tylko takie materiały, w których osoby wyraziły zgodę na upublicznianie wizerunku.