Jeśli Wasza organizacja ma już sporą grupę odbiorców i talent do komunikowania swoich przedsięwzięć, dobrym wyjściem może być platforma Patronite, czyli formuła crowdfundingu subskrypcyjnego.

Organizacje pozarządowe zawsze szukają alternatywnych źródeł finansowania swoich działań – szczególnie tych ich aspektów, które nie są związane z przedsięwzięciami projektowymi. Trudno nam znaleźć kasę na siedzibę, na opłacenie internetu w biurze organizacji czy inne koszty, których zaspokojenie pozwala nam spokojnie działać.

termin spotkania: 12 lutego 2020
czas: 17:00 – 19:00
miejsce: Sektor 3 Szczecin, sala 4/18
formularz zgłoszeniowy dostępny TUTAJ

O tym, jak to działa, co może dać NGO-sowi i co gwarantuje sukces na Patronite opowie Kinga Rabińska, od lat działająca w obszarze pozarządowym, wykorzystująca kulturę i sztukę w działaniach społecznych. Szczególnie skupiona na miękkiej stronie rewitalizacji. Prezeska Stowarzyszenia OSWAJANIE SZTUKI, prowadzącego ŚRODEK Śródmiejski Punkt Sąsiedzki. Menedżerka projektów i edukatorka. Podczas spotkania będzie można skonsultować, czy Wasze stowarzyszenie lub fundacja może się sprawdzić w tej pionierskiej formie finansowania działalności. Dokonamy też małego porównania alternatywnych źródeł finansowania dostępnych dla organizacji pozarządowych.