Zawody poniekąd sportowe o „olimpijskie medale” – 13 października Dniem Pozarządowej Olimpiady Sportowej

Serdecznie zapraszamy Państwa organizację pozarządową do spędzenia aktywnej soboty razem z nami. W ramach działań integrujących szczecińskie organizacje pozarządowe zapraszamy serdecznie na Pozarządową Olimpiadę Sportową. Będzie dużo zabawy, śmiechu, będzie też okazja poznać przedstawicieli i przedstawicielki innych organizacji. Zapraszamy całe rodziny. POZNAJMY SIĘ!

Impreza odbędzie się 13 października (sobota) w godz. 12 – 16. Jako że na terenie ogrodu Willi Ogrody (ul. Wielkopolska 19) ustawiony jest namiot zapraszamy nawet w razie niepogody. Liczymy na Wasz udział:-). Mamy nadzieję na waszą mobilizację i to, że również Wasza organizacja stanie do zawodów wspólnie z reprezentacji innych szczecińskich organizacji pozarządowych. Jesteśmy przekonani, ze nie zabraknie sportowych emocji i wesołej zabawy.

Do udziału w naszej Olimpiadzie zapraszamy wszystkich chętnych: przedstawicieli NGO, wolontariuszy, pracowników, sympatyków i wszystkich aktywnych (żony, dzieci, mężów, babcie, wujków). Warunkiem udziału w Olimpiadzie jest przesłanie ZGŁOSZENIA

Reprezentacje mogą liczyć od 2 do 8 osób. Swoją reprezentację może wystawić w dowolnej liczbie proponowanych konkurencji.

Zapewniamy :

  • niezbędny sprzęt do przeprowadzenia  zawodów
  • zabezpieczenie medyczne zawodów w postaci ratownika medycznego
  • upominki dla uczestników Olimpiady.

Olimpiada odbędzie się 13 października 2012 w godzinach 12 – 16
w Willi Ogrody przy ul. Wielkopolskiej 19.

PUNKTACJA :

  • I miejsce w danej konkurencji – 5 pkt.
  • II miejsce                                     – 3 pkt.
  • III miejsce                                     – 2 pkt.

Organizatorzy maja prawo do przyznania każdej z reprezentacji  od 0 do 5 pkt. za postawę i doping kibiców (ocenie podlegać będzie m.in.: liczba kibiców, forma dopingu – okrzyki, transparenty itp, kultura zachowania).

Zwycięzcy  zmagań sportowych otrzymują pamiątkowe medale, a organizacja która wygra całą rywalizację medalową pamiątkowy puchar. Na wszystkich uczestników naszej sportowej zabawy czekają także nagrody rzeczowe i smaczny poczęstunek.

A jakie konkurencje proponujemy? Można zobaczyć to TUTAJ

Zapraszamy!