Nowa strona Sektor 3 Szczecin. Trochę dodaliśmy, trochę usuneliśmy, wszystko z myślą o zwiększeniu czytelności i łatwości odnajdywania informacji. Co uległo zmianie?

Strona Sektor 3 Szczecin zyskała nową szatę graficzną. Jak można zauważyć zmieniliśmy stronę startową. Do tej pory na wejściu można było zobaczyć informacje o naszych działaniach oraz lokalnych organizacji pozarządowych. Zmieniliśmy to! Teraz po wejściu na główną stronę Sektora można zobaczyć naważniejsze obszary w jakich możemy pomóc: wsparcie merytoryczne, techniczne, sprzętowe, lokalowe, aktualnie realizowane projekty. Poniżej głównej oferty znajdują się aktualności ze świata organizacji pozarządowych. Ważnym elementem nowej strony jest dedykowane miejsce do najważniejszych informacji (np.nadchodzące terminy szkoleń lub konkursów).

Zależy nam, aby nasza strona była łatwa w użytkowaniu i wyszukiwaniu informacji. Jeśli uważacie, że coś jest nie tak, coś trzeba koniecznie poprawić to bardzo prosimy o kontakt mailowy (biuro@sektor3.szczecin.pl), telefoniczny (91-350-82-99) lub poprzez social media. 

Przez najbliższe kilka dni będziemy jeszcze prowadzić prace nad poprawkami, dlatego prosimy o wyrozumiałość jeśli coś nie będzie działać.

Oprócz tego zmianie uległ logotyp Centrum oraz Fundacji Sektor 3.