Sektor3 zaprasza na mini-szkolenie dotyczące porozumienia bez przemocy wg. Marshalla B. Rosenberga. Porozumienie bez przemocy jest zapomnianym językiem ludzkości – mową ludzi, którzy troszczą się o siebie wzajemnie i pragną żyć w harmonii.

Marshall B. Rosenberg doktor psychologii z USA w trakcie swojej wieloletniej praktyki terapeutycznej opracował metodę, która adresowana jest do wszystkich; polityków, nauczycieli, lekarzy, rodziców, dzieci, terapeutów, personelu więziennego itp.Metodę tę dr Rosenberg nazwał „komunikacją bez przemocy”.

Odmienność tej metody polega na przeciwstawieniu języka szakala – jakim przywykliśmy porozumiewać się na co dzień od pokoleń, pełnego ocen i inwektyw, językowi żyrafy – płynącemu z serca czyli pełnemu współodczuwania. Żyrafa stała się symbolem tej metody, ponieważ jest ssakiem o największym sercu w proporcji do masy ciała a serce to symbol empatii. 

gdzie: Sektor3, sala 4/6
kiedy: 28 sierpnia (środa), godz. 16.15 – 18.15 
 
Mini – szkolenie poprowadzi Wojtek Spychała. Osoby zainteresowane proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który znajduje się TUTAJ
 
Zapraszamy!