Mini szkolenie – media kontra organizacja, czyli jak napisać notkę prasową, gdzie można wysyłać informacje, co zrobić aby uzyskać patronat medialny dla organizacji.Sektor 3 zaprasza!

 

Mini szkolenie – media kontra organizacja

gdzie: SCWOP Sektor3, sala multimedialna, 

kiedy: 3.09.2015 (czwartek), godzina 16.30 – 18.30

prowadzący: Jan Karpierz

Organizacje pozarządowe bardzo często kreują wydarzenia w przestrzeni publicznej. Warto wiedzieć w jaki sposób mówić o naszym wydarzeniu oraz jak przygotować materiały, aby były przystępne dla mediów. SCWOP Sektor 3 zaprasza na mini szkolenie nt. współpracy z mediami. Na miejscu będzie można się dowiedzieć m.in. jak napisać notkę prasową, gdzie można wysyłać informacje, co zrobić aby uzyskać patronat medialny. 

Mini szkolenie będzie miało charakter otwartej dyskusji (nie jednostronnego wykładu) dlatego zapraszamy wszystkich, którzy mieli już styczność z mediami oraz takich, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę. Dzięki takiemu spotkaniu będziemy mogli uczyć się od siebie nawzajem. 

Aby wziąć udział w mini szkoleniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny pod adresem (TUTAJ). Informacje o zakwalifikowaniu się na szkolenie prześlemy najpoźniej do 2 września na podane adresy mailowe.

Serdecznie zapraszamy!

mini szkolenie - media kontra organizacja