Serdecznie zapraszamy 03 marca 2012 na godzinę 11.00 do Willi Ogrody na kolejne spotkanie w Kawiarence NGO. Gościem specjalnym kawiarenki będzie Piotr Truszkowski

Gościem specjalnym kawiarenki będzie Piotr Truszkowski – podopieczny Fundacji Anny Dymnej „Mimo wszystko”, uczestnik wyprawy i zdobywca w roku 2008 Białego Dachu Czarnego Lądu – Kilimandżaro.

Wielokrotny srebrny i brązowy medalista Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce (kula, dysk, oszczep), multimedalista Mistrzostw Polski w siatkówce na siedząco, uczestnik Mistrzostw Europy oraz Pucharów Europy w siatkówce na siedząco, uczestnik Mistrzostw Europy, Mistrzostw Świata (Boston-Usa 2008) w hokeju na lodzie na slegach, brązowy medalista Pucharu Świata (Solleftea-Szwecja 2009) oraz srebrny medalista Mistrzostw Świata (Eindhoven-Holandia 2009) w hokeju na lodzie na slegach. Obecnie zawodnik jeleniogórskiego Klubu Sportowego „Start” w Lekkiej Atletyce (kula, dysk, oszczep), zawodnik Uczniowskiego Klubu Sportowego w Poznaniu w siatkówce na siedząco. Od 1998 r. Kapitan Reprezentacji Polski w siatkówce na siedząco, a od 2006 r. Kapitan Reprezentacji Polski w hokeju na lodzie na slegach.

Jeśli chcesz przekonać się, że marzenia można realizować mimo wszystko -koniecznie przyjdź!

 


Kawiarenka Obywatelska NGO
Kawiarenka Obywatelska NGO to cykl comiesięcznych spotkań i rozmów z osobowościami organizacji pozarządowych.
Celem spotkań jest:

  • Prezentacja sylwetek i działalności osób zaangażowanych w pracę na rzecz organizacji pozarządowych
  • Promocja działań NGO jako przykłady „dobrych praktyk”
  • Aktywizacja mieszkańców Szczecina do tworzenia nowych organizacji lub podjęcia działalności w organizacjach pozarządowych

Gośćmi kawiarenek będą osoby zaangażowane w prace na rzecz trzeciego sektora z terenu całej Polski. Spotkania mają charakter otwarty i może w nim wziąć udział każdy zainteresowany jego tematyką. Spotkania w kawiarence NGO organizowane są cyklicznie, zawsze w pierwszą sobotę miesiąca, w tym samym miejscu i o tej samej porze.

KAWIARENKA NGO
Miejsce : Willa Ogrody Szczecin ul. Wielkopolska 19
Czas : 11.00 – 13.00
Organizator: Szczecińskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych SEKTOR3
Współorganizatorzy: Gmina Miasto Szczecin
Patronat medialny: Polskie Radio Szczecin S.A.
Magazyn i portal „Rozwiń Skrzydła”