3 czerwca na PLATANACH zapraszamy na Kawiarenkę Obywatelską NGO. Goście specjalni to dziewięciu Twórców – Pisarzy oraz Prezesi organizacji.

SPOTKANIE Z LITERATAMI

Od godziny 12 przy fontannie na Jasnych Błoniach spotkanie ze Związkiem Literatów Polskich. W programie między innymi prezentacja twórczości Józefa Gawłowicza, Janusza Krzymińskiego, Aleksandry Petrusewicz, Heleny Pilarskiej, Adama Siedleckiego, Wojciecha Jasińskiego, Barbary Dominiczak, Róży Czerniawskiej- Karcz oraz Eugeniusza Poszkowskiego.

SZYBKIE RANDKI

Wyobraźmy sobie szybką randkę dla prezesów organizacji. Jeden stolik, dwóch prezesów, ok 5 min. na poznanie się i zapoznanie z działalnością organizacji. Na znak prowadzącego koniec, zmiana stolika i poznawanie kolejnej organizacji. Taką właśnie formę nawiązywania nowych znajomości proponuje Sektor 3 podczas Kawiarenki NGO, która odbędzie się podczas Spotkania Organizacji Pozarządowych „Pod Platanami” w najbliższą niedzielę o godz. 15

Co trzeba zrobić, aby wziąć w niej udział? Niewiele, wystarczy się do nas zgłosić drogą mailową (biuro@sektor3.szczecin.pl)lub bezpośrednio na Platanach przed samą Kawiarenką NGO na stoisku Sektor 3.

Co z tego może wyjść? Nowe kontakty, nowe znajomości, może nawet partnerstwa i wspólne projekty. Kto wie, możliwości jest wiele, wszystkie dobre. Tak więc nie ma co czekać – trzeba się zgłaszać! Prezesi do randkowania!

Serdecznie zapraszamy !