Jak skutecznie promować się w Internecie? Jaka forma reklamy jest najskuteczniejsza? W jaki sposób dotrzeć z reklamą internetową organizacji do jak największej ilości osób? Tego wszystkiego dowiedzą się uczestnicy spotkania, które odbędzie się 25.02.2014 o godzinie 17:30 w siedzibie Szczecińskiego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych SEKTOR3 przy al. Wojska Polskiego 63 (wejście od ul. Piłsudskiego), sala 2/19 (drugie piętro).

Otwarte, bezpłatne spotkanie ma na celu przybliżenie prowadzenia działań w obszarach marketingu, promocji oraz Social Media w działalności organizacji. Podczas Kawiarenki goście poznają podstawowe pojęcia z zakresu marketingu, narzędzia do przeprowadzenia kampanii w Internecie, analizy oraz w jaki sposób wykorzystać Social Media do promocji organizacji. Spotkanie będzie również płaszczyzną wymiany doświadczeń między gośćmi.

Kawiarenkę NGO poprowadzi Dorota Lasecka-Pęk- Koordynator Marketingu Produktowego Unizeto Technologies, absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu w Szczecinie, która doświadczenie zdobywała jako Account Executive w Agencji Marketingu Relacyjnego, PR & Marketing Specialist oraz Product Manager w firmie Red Sky Sp. z o.o.

Prowadząca posiada doskonałą znajomość procesów marketingowych, m.in. dopasowanie mediów czy kreacji do grup docelowych dla różnorodnych produktów. Przyjemność sprawia jej praca przy przygotowywaniu budżetów, strategii, planów realizacyjnych, planów testowania oprogramowania czy serwisów. Planowanie i prowadzenie prezentacji czy spotkań, nawet z szeroką publicznością to jej  żywioł. Posiada wiedzę potwierdzoną solidnym doświadczeniem.

Organizatorem spotkania jest Towarzystwo Wspierania Inicjatyw Kulturalno-Społecznych „TWIKS” w partnerstwie ze Szczecińskim Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych SEKTOR3. Kawiarenka odbywa się w ramach Kampanii „Niewiele trzeba by czuć się lepiej. Wystarczy 1%”.

Serdecznie zapraszamy!

 

Więcej informacji udziela:

Marcelina Błaszczyk

Tel: 726480931

E-mail: m.blaszczyk@twiks.pl