Uważasz, że Twoja prezentacja w powerpoincie jest  zbyt statyczna i nie skupia uwagi odbiorców. Chcesz zaprezentować swój pomysł w sposób nietypowy, atrakcyjny i oryginalny? Zapraszamy na mini szkolenie!

Szczecińskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor 3 zaprasza na mini szkolenie "Podstawy obsługi programu do tworzenia prezentacji PREZI".

 

czas:  4 lutego, godz. 16.15 – 18.15,
miejsce: SCWOP Sektor3, sala komputerowa

prowadzący: Jan Karpierz

Coraz częściej przy prezentowaniu pomysłów, działań, ważnych tematów  zwykła prezentacja już nie wystarczy. Żyjąc w czasach smartfonów, szybkiego internetu oraz innych zapierających dech wichajstrów trzeba się nieźle postarać, aby wbić się w pamięć. Do tego może posłużyć PREZI – program do tworzenia prezentacji multimedialnych dostępny spod przeglądarki internetowej. Nowoczesny, dynamiczny, ciekawy – to wszystko w jednym darmowym programie.

Podczas mini szkolenia będzie przedstawione w sposób praktyczny:

  • jak założyć konto,
  • szablony prezentacji,
  • tworzenie własnego szablonu,
  • tworzenie slajdów.

UWAGA!! Zajęcia odbędą się w sali komputerowej, dlatego aby  wygodnie się pracowało liczba miejsc jest ograniczona do 5 osób maks. w grupie.

Przykładowa prezentacja, która i tak nie odzwierciedla wszystkich możliwości programu (LINK)

Mini szkolenie kierowane jest do członków, wolontariuszy oraz osób zatrudnionych w organizacjach pozarządowych z terenów Szczecińskiego Obszaru Metropolitarnego. Formularz zgłoszeniowy dostępny pod linkiem (LINK)Informacja o przyjęciu na szkolenie zostanie wysłana do 3 lutego (poniedziałek). O przyjęciu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia na mini szkolenie zostały zablokowane. Informacje o zakwalifikowaniu się na zajęcia zostaną wysłane w dniu dzisiejszym (3.02.2014).