SCWOP Sektor3 zaprasza na IV śniadanie organizacji pozarządowych

Szczecińskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor3 zaprasza na
IV Śniadanie Szczecińskich Organizacji Pozarządowych

Spotkajmy się 2 lipca 2011 w godzinach 10.30 – 12.00 w siedzibie SCWOP Sektor3

Spotkanie poprowadzi Anna Kazuba – Prezes Szczecińskiego Oddziału Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Optymalnych , Sekretarz ZG OSO. Ogólnopolskie Stowarzyszenie Optymalnych skupia wszystkich tych, którzy chcą nauczyć się żyć bez leków i zrzucić nadwagę, będąc najedzonym. Działania Organizacji, ściśle ukierunkowanej na potrzeby człowieka, wspierane są przez wszystkie środowiska.

Tematem spotkania będzie „ZDROWE ŻYWIENIE – ZDROWE MYŚLENIE” – spotkanie wraz z degustacją

Zapraszamy wszystkich, którzy przy kawie lub herbacie chcą podyskutować o działaniach NGO w Szczecinie! My przygotujemy kawę i herbatę a Wy zabierzcie ze sobą produkty na śniadanie.

Zainteresowane organizacje i osoby prosimy o wypełnienie poniższego formularza lub przesłanie imienia i nazwiska na adres e-mail biuro@sektor3.szczecin.pl – dzięki temu będziemy wiedzieć ile kubków potrzebujemy.

Serdecznie zapraszamy !

[contact-form 14 „IV_Sniadanie”]

 

__________________

Śniadania organizacji pozarządowych będą odbywać się w każdą pierwszą sobotę miesiąca. Na kolejnych spotkaniach poruszone będą różne tematy dotyczące funkcjonowania organizacji pozarządowych. Jeśli chciałabyś/ chciałbyś podzielić się swoim doświadczeniem i spostrzeżeniami w danym temacie z innymi i poprowadzić takie spotkanie- napisz do nas. Twój temat może być następny.