SCWOP Sektor3 zaprasza na II Śniadanie Szczecińskich Organizacji Pozarządowych

Szczecińskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor3 zaprasza na II Śniadanie Szczecińskich Organizacji Pozarządowych

Podczas kwietniowego śniadania uczestnicy postanowili, że maj będzie dobrym miesiącem do zastanowienia się jak wspólnie mogą wpierać  mieszkańców w ich działaniach. Zapraszamy, więc, na śniadanie i planowanie.

W atmosferze śniadaniowej zastanowimy się nad tym co robimy i jak z innymi organizacjami możemy współdziałać. Wyniki spotkania będą służyły do ułożenia planu kolejnych śniadań i wspólnych działań. Spotkanie będzie moderowane i częściowo prowadzone w formie warsztatu.

Na przystawkę proponujemy prezentację o prawach mieszkańców w gminie i podstawowych obowiązkach administracji lokalnej w stosunku do mieszkańców.

Zapraszamy wszystkich, którzy przy kawie lub herbacie chcą podyskutować o działaniach NGO w Szczecinie!

Spotkajmy się 7 maja 2011 w godzinach 10.30 – 12.00 w siedzibie SCWOP Sektor3 (al. Wojska Polskiego 63).

My przygotujemy kawę i herbatę a Wy zabierzcie ze sobą produkty na śniadanie.

Zainteresowane organizacje i osoby prosimy o przesłanie imienia i nazwiska na adres e-mail biuro@sektor3.szczecin.pl – dzięki temu będziemy wiedzieć ile kubków potrzebujemy.

Serdecznie zapraszamy !

__________________

Śniadania organizacji pozarządowych będą odbywać się w każdą pierwszą sobotę miesiąca. Na kolejnych spotkaniach poruszone będą różne tematy dotyczące funkcjonowania organizacji pozarządowych. Jeśli chciałabyś/ chciałbyś podzielić się swoim doświadczeniem i spostrzeżeniami w danym temacie z innymi i poprowadzić takie spotkanie- napisz do nas. Twój temat może być następny.