Ruszył nabór do cyklu bezpłatnych zajęć edukacyjnych z mini dronami dla
dzieci i młodzieży z przedszkoli, szkół i placówek opiekuńczo-wychowawczych na
terenie Województwa Zachodniopomorskiego organizowanych przez ,,Kamienica1 –
FUNDACJA NA RZECZ ROZWOJU SZTUKI I PROMOCJI ZDROWIA’’.W ramach dofinansowania z programu ,,Społecznik – program Marszałkowski’’ ze
środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego
przeprowadzonych zostanie w sumie 29 zajęć edukacyjnych do 31.10.2018 r.

Zainteresowane placówki prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres: kontakt@kamienica1.pl z dopiskiem „Gotowi do lotu” oraz numeru telefonu do osoby, z którą będziemy mogli ustalić szczegóły realizacji zajęć.

O wyborze placówki decyduje kolejność zgłoszenia oraz spełnienie warunków zawartych w regulaminie. Dodatkowe informacje wraz z regulaminem uczestnictwa dostępne są na http://kamienica1.pl/gotowi-do-lotu/

Projekt „Gotowi do lotu” to unikatowe w skali kraju zajęcia edukacyjne, na których uczestnicy będą mieli okazję polecieć do stworzonego przez siebie zakątka świata. Tym bardziej będzie to ekscytująca podróż, gdyż korzystając z pomocy prowadzącego zajęcia, polecą tam mini dronem! Dowiedzą się również w jaki sposób działa mini dron i jak go użytkować w sposób bezpieczny.

Dysponując wyobraźnią i podstawowymi materiałami plastycznymi stworzymy niecodzienną mapę miejsc. Będzie to okazja do rozmowy na temat lokalnych atrakcji turystycznych i pomoże lepiej zapamiętać ich nazwy oraz lokalizację.