Zapraszamy WSZYSTKICH – dzieci, młodzież, dorosłych, rodziny, kluby, klasy, koła, towarzystwa, organizacje, instytucje, grupy formalne i nieformalne – do udziału w Akcji Godzina dla Szczecina. 

Bądźcie przez godzinę wolontariuszami w Szczecinie! Zróbcie COŚ dla SZCZECINA w dniach 27-29 września 2013 i wyślijcie nam fotorelację z Waszej inicjatywy.
 
Do fotorelacji dołączcie koniecznie artykuł o naszej akcji, który będzie zamieszczony w weekendowym wydaniu (tj. 27-29 września 2013 r.) Kuriera Szczecińskiego. Możecie zrealizować każdy pomysł, który w dowolny sposób będzie łączył Wasze działanie ze Szczecinem i jego mieszkańcami. Wszystkie chwyty dozwolone!
 
HARMONOGRAM WYDARZENIA:
 
  • 30 września 2013 r. do godziny 12.00 – Stowarzyszenie POLITES czeka na Wasze relacje
  • 30 września 2013 r. – Wasze fotorelacje zostaną zamieszczone na stronie www.polites.org.pl oraz opublikowane na POLITESowym profilu FB
  • 4 października 2013 r. do godziny 12.00 – można wybierać to działanie, które wyda Wam się najciekawsze. Wyboru można dokonać poprzez głosowanie na wybrane działanie. Maksymalnie można zagłosować na dwa wybrane wydarzenia. 
  • 4 października 2013 r. do godziny 16.00 – ogłoszenie zwycięzców!
Dobre uczynki zostaną nagrodzone! Na zdobywców największej ilości głosów czeka możliwość wyboru nagrody o łącznej wartości 150 złotych.
 
Bądźcie przez godzinę wolontariuszami w Szczecinie!
 
Relacje z Waszych działań wysyłacie na adres biuro@polites.org.pl . Jeśli chcecie wiedzieć więcej dzwońcie: Regionalne Centrum Wolontariatu  91 450 11 46 lub 502 04 77 12 i czytajcie Regulamin Akcji (TUTAJ)
 
WAŻNE!
Przesłanie zdjęć/filmików z akcji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody bez zobowiązań i kompensaty dla uczestnika Akcji, do publikacji, pokazywania i wykorzystywania w zależności od wyboru zdjęć, wizerunku, portretu, głosu we wszystkich materiałach filmowych, zdjęciowych i reportażach związanych z prowadzoną działalnością oraz na publikowanie jego wizerunku w celu promowania działalności Stowarzyszenia POLITES z siedzibą w Szczecinie przy ulicy Dworcowej 19/205. Oświadczenie jest bezterminowe i zgodne z Ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jak również zgodne z Kodeksem Rodzinnym i Kodeksem Cywilnym art. 23 i 24.