Dzięki Tobie już niedługo na Odrę i szczecińskie jeziora mogą wypłynąć kajakowe Eko Patrole, których zadaniem będzie zebranie pływających w wodzie śmieci. Wystarczy zagłosować na projekt „Kajakowe Eko Patrole” na stronie www.inicjatywy.com.pl oraz zachęcić swoich znajomych do głosowania.

JAK GŁOSOWAĆ?

  • Wystarczy wejść na stronę www.inicjatywy.com.pl
  • Kliknąć zakładkę „GŁOSUJ”
  • Wybrać „SZCZECIN”
  • Na liście odnaleźć projekt „Kajakowy Eko Patrol” (drugi od góry) i kliknąć przycisk „ODDAJ GŁOS” znajdujący się obok niego
  • Na kolejnej stronie należy wpisać swój adres e-mail i kliknąć „ODDAJ GŁOS”
  • Zaloguj się do swojej poczty i kliknij na przesłany tam link potwierdzający Twój głos. Jeśli nie zauważysz wiadomości z linkiem, sprawdź folder SPAM.

To wszystko!

3 projekty z największą liczbą głosów w danym mieście otrzymają grant od Carlsberg Polska na zrealizowanie swoich przedsięwzięć. Głosy można oddawać do 9 czerwca.

Kajakowy Eko Patrol to inicjatywa Stowarzyszenia Wywrotka, który ma na celu zwrócenie uwagi opinii publicznej na zanieczyszczenie szczecińskich rzek i jezior przez śmieci wyrzucane przez ludzi prosto do wody. Pływające butelki, puszki i inne opakowania to niestety częsty widok, który dzięki temu projektowi chcemy zminimalizować. Przez organizację kajakowych Eko Patroli chcemy nie tylko zachęcić mieszkańców do czynnego sprzątania szczecińskich akwenów, ale także zwrócić uwagę opinii publicznej na ten problem, by dwa razy się zastanowili zanim wrzucą coś do wody.

WEJDŹ, ZAGŁOSUJ I DOŁĄCZ DO NASZYCH EKO PATROLI!