Już 22 listopada 2014 roku o godzinie 12:00 zapraszamy na 2. spotkanie miłośników CMS Joomla – Joomla! User Group – Szczecin, które odbędzie się na terenie Regionalnego Centrum Innowacji i Transferu Technologii przy ul. Jagiellońskiej 20-21. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Wydział Informatyki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego. 

Nasze spotkania organizujemy z myślą o entuzjastach Joomla! ze Szczecina i regionu Pomorza Zachodniego, a celem jaki sobie stawiamy, jest stworzenie zgranego zespołu sympatyków Joomla! w Polsce – dodają organizatorzy spotkania. Chętnie podzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem z osobami, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tym fantastycznym CMS-em, jakim niewątpliwie jest Joomla!.

W trakcie 2. spotkania Joomla! User Goup – Szczecin, uczestnicy dowiedzą się o wadach i zaletach wykorzystania Joomla do zbudowania strony firmowej (CMS Joomla w biznesie), zobaczą strukturę i zastosowane rozszerzenia na popularnych stronach opartych o Joomla, jak również poznają różne aspekty projektowania i wykonania prostej strony www typu onepage. 

Po zakończeniu prezentacji planowane jest AfterParty, gdzie uczestnicy swobodnie będą mogli wymienić się swoim doświadczeniem i spostrzeżeniami, a także porozmawiać na temat problemów z jakimi się do tej pory spotkali w swojej pracy z Joomla!.

Więcej informacji na temat 2. spotkania Joomla! User Group – Szczecin dostępne będzie na stronie internetowej www.jug.szczecin.pl. Spotkanie jest bezpłatne, a liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Rejestracja na stronie internetowej wydarzenia. 

Zapraszamy!!!

Dodatkowych informacji udzielą organizatorzy: 

Sebastian Dajnowiec
Założyciel JUG Szczecin
e-mail: s.dajnowiec@joomla.pl
tel: +48 513 038 637

Aleksander Wiśniowiecki
Założyciel JUG Szczecin
e-mail: a.wisniowiecki@joomla.pl
tel: +48 605 931 353

www.jug.szczecin.pl

facebook.com/jugszczecin