Jeśli jesteś pozytywnie zakręconą osobą, która chce się rozwijać i lubi towarzystwo dzieci – to projekt właśnie dla Ciebie!

„Mali mogą Więcej” to 15 popołudniowych warsztatów od października do maja (po 2 godziny, 2 razy w miesiącu) organizowanych przez Stowarzyszenie Mali Wielcy, które wprowadzą 15 osobową grupę uczniów z klas IV w każdej z trzech szczecińskich szkół podstawowych w świat kompetencji miękkich.

Rolą Wolontariusza jest zainspirowanie dzieci do rozwijania się. Poprzez ciekawe ćwiczenia i materiały zachęcasz dzieci do rozwoju m.in. umiejętności komunikacji, wrażliwości, kreatywności, czy radzenia sobie ze stresem i emocjami.

Dzięki inicjatywie poznasz fajnych i inspirujących ludzi, spędzisz wartościowo i miło czas, a także masz szansę współtworzyć z nami projekt w innych rolach tj. Trenera, Lidera lub Asystenta ds. Promocji – dowiedź się więcej na naszym fan page – https://www.facebook.com/StowarzyszenieMaliWielcy/ – zapraszamy!

Chcesz być częścią zespołu? Aplikuj!

http://bit.ly/zostanWolontariuszem

Projekt współfinansowany ze środków z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego w ramach Społecznik – Program Marszałkowski.