Zapraszamy serdecznie wszystkie organizacje zrzeszone w Zachodniopomorskiej Federacji Pozarządowej do udziału w dwudniowym szkoleniu nt: Crowdfunding i zbiórki publiczne, kwestie formalno- praktyczne.

Termin: 25.04-26.04.2015

Miejsce: Hotel "Mały Młyn", ul. Gdańska 5, Stargard Szczeciński

 

W szkoleniu mogą wziąć udział członkowie, wolontariusze lub osoby zatrudnione w organizacjach zrzeszonych w Zachodniopomorskiej Federacji Pozarządowej.  

Szkolenie poprowadzi Krzysztof Czubak – Tak zwany „Man on a mission”. Kreatywny, ciężko pracujący, człowiek konkretu i zasad o stalowych nerwach. Dla Wspieram.to zajmuje się wizerunkiem marki oraz kapitałem partnerskim. Doświadczony w kontaktach z projektodawcami oraz partnerami strategicznymi. W wolnych chwilach czyta książki, prace naukowe, ogląda filmy dokumentalne bądź trenuje sporty walki. Jeden z jego ulubionych cytatów: "Sukces należy do tych, którzy wierzą w potęgę swoich pomysłów" – Michael Irwin. – ze strony wspieram.to

Podczas szkolenia omówione zostaną alternatywne metody finansowania działań organizacji. Uczestnicy, przy wsparciu eksperta, będą mogli zagłębić się w tajniki zbiórek publicznych, poznać szczegóły ich przeprowadzania "od zaplecza".

Wszystkich chętnych zapraszamy do zgłaszania się, dla uczestników przewidziany jest pakiet materiałów szkoleniowych, nocleg oraz wyżywienie.

Aby wziąć udział w szkoleniu, należy:

  • wypełnić i przesłać formularz zgłoszeniowy [LINK]
  • wypełnić pakiet dokumentów (w przypadku osób korzystających pierwszy raz ze wsparcia Zachodniopomorskiej Federacji Pozarządowej
  • w razie nieobecności osoby, która się zgłosiła, należy wskazać inną osobę z tej samej organizacji, która weźmie udział w szkoleniu. Zamiana taka nie może nastąpić później niż na 3 dni przed terminem szkoleniem.

Zgłoszenia są przyjmowane do 22.04.2015 do godziny 12.00, lub do momentu zebrania kompletu uczestników. Tego samego dnia zostanie wysłana na wskazany w formularzu adres e-mail informacja o przyjęciu na szkolenie.

W szkoleniu może wziąć udział 1 osoba z organizacji. Jeżeli pozostaną wolne miejsca będzie możliwość zakwalifikowania kolejnej osoby z tej samej organizacji. 

Wszelkich informacji dot. szkoleń Zachodniopomorskiej Federacji Pozarządowej udziela Katarzyna Hawryszków – k.hawryszkow@federacjapozarzadowa.pl; 570 – 304 – 106

Zapraszamy do zgłaszania się, ilość miejsc jest ograniczona, a o zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń.